Grizzly zabiják (2015)

Ale čo tu trepete že nefunkčné, celý film som bol kľudný, idem si sem nadšene zahlasovať a zase sa iba vytočím nad komentármi pridrbaných hovááád. Zlámať prsty a nepustiť už viac ku klávesnici. Po dlhšom čase konečne niečo jedlé. Tá príroda bola nádherná. Ja som sa bavil. Koniec nemusel byť až tak prehnaný a kebyže som hluchý do lesa nejdem ani za tú piip. Inak slušne pozerateľné.

Lukostřelci (2011)

Teda to by som na Koreu nepovedal..pozerateľné až žasnem.

42 (2013)

Nie som rasista a nechápem niektorých ľudí, ktorí rasizmus berú až fanaticky vážne. Černosi mi nikdy nevadili, nikto nemôže za farbu svojej pleti.. Iba cigáni môžu za všetko :-P Chápem, že to bola iná doba a ešte pred pár rokmi boli negri niekde na plantáži a zrazu sa môžu sprchovať s bielymi. Tento film pekne ukázal ako sa z hovna stala hrdina a hviezda baseballu. Slušne pozerateľné.

Souboj Titánů (2010)

Keďže na starý Súboj titanov nedám dopustiť, toto beriem skôr ako výsmech. Odkaz Buba potešil, ale to bolo asi všetko. A navyše v kine to 3D stálo za hovno..ani neviem prečo dávam dve hviezdy.

Souboj Titánů (1981)

Pri tomto filme som vyrastal. Miestami som ho ako chlapec pozeral každý deň. A bez problémov by som si ho pozrel aj dnes..

Texaský masakr motorovou pilou (1974)

Je rok 2015, čiže som práve dopozeral 40 ročný film. Vidieť ho v tej dobe, keď bol aktuálny, asi by som sral krv, ale teraz.. Veľa hororov, ktoré boli natočené v súčastnosti sa naozaj ani nechytá na tento, ale.. Nemôžem si pomôcť, už som asi zvyknutý na niečo iné a moja laťka je dosť vysoko a tento texas na ňu nedočiahol.. Nemám rád keď sa vo filme hodnú chvíľu nič iné nedeje ako to, že vozíčkar pičuje na všetko okolo seba a na ženskú nech zaberie s tlačením do kopca a potom, to bolo ešte horšie, ženská hodinu vrieska, hovädá sa hodinu debilne škeria, záber hodinu chaoticky preskakuje z jej úst, očí, hlavy na hovädá..ten koniec mi pokazil celý dojem z filmu, až natoľko, že som to musel kus pretočiť a dať o dve hviezdičky menej. Ale neľutujem ten strávený čas..

Bratři (2009)

Dosť silné po emocionálnej stránke.

Zrodila se legenda (2014)

Film je dobre natočený, je vidieť že mu bol venovaný ten čas. Choreografia skvelá, dej filmu vtiahne, aj keď je už dopredu známy, spomalené zábery (slow motion) prehnané ale mne to vôbec nevadilo, hlavný hrdina mi bol sympatický už v Unbeatable, takže spokojnosť, dialógy mali hlavu aj pätu..jediné čo mi tak trochu vadilo bol ten digitálny oheň..Dosť dobre pozerateľné.

xXx (2002)

Šliapni na to na plný Diesel..