Soudce (2014)

Je to veľmi pekná dráma.Nechce sa mi veľmi rozpisovať..skratka film o vzťahoch. Treba to pochopiť. Je to vec, ktorá sa môže stať. Tu by sa zišlo viac nominácií.. Jednu hviezdu mám v rezerve pre prípadné druhé pozretie.

Dřív než půjdu spát (2014)

Bavia ma filmy kde musím problém, alebo záhadu riešiť spolu s hlavným hrdinom, hrdinkou..aj keď toto až také ťažké nebolo. Taká stráviteľná jednohubka.

Šedá zóna (2001)

Mám rád vojnové filmy a tiež také, ktoré sa týkali riešenia židovskej otázky. Ale tento film mi prešiel cez oči ako nič..Nie je to zlý film..ale ak by sa ma niekto o mesiac opýtal..O čom je Šedá zóna? Ja by som odpovedal.. Šedá zóna? No.... názov mi niečo hovorí, ale inak neviem..

Slova (2012)

Neviem ako môže byť pre niekoho tento film nudný..keď nemáte radi tento žáner, tak ho skratka nepozerajte. Alebo je môžné, že ko niekto nepochopil..Veľmi stráviteľné..Toto si ešte niekedy pozriem.

Chata v horách (2012)

No konečne som sa dočkal niečoho nového, originálneho, zábavného...juchúú

Schindlerův seznam (1993)

Či už bol alebo nebol Schindler taký, aký nám ho popisuje Steven, je úplne jedno. Tie zverstvá ktoré sa udiali vo filme sa udiali aj v skutočnosti a to jedno nie je.Tento film vnímam ako poukázanie na to, čo bolo každým dňom bežné v 2.sv.vojne a na to akú hodnotu má ľudský život. Veľa ľudí prežívalo ich deň akoby bol posledný a veľa ľudí malo ten deň naozaj posledný. Bola to doba kde sa musela poriadne obracať aj sama smrť, pretože dostať od nej bozk vôbec nebol problém. Problém je ten, že veľa tu samozvaných kritikov berú tento film lokálne, ateda sa zameriavajú na Oscara Schindlera podľa historickej pravosti, avšak by ho mali radšej brať globálne, teda čo tým vlastne chcel Steven povedať a zamyslieť sa radšej nadtým ako kričať kto bol a kto nebol, čo dokázal a čo nedokázal Oscar Schindler..

Wer (2013)

Choďte do riti už s vašou roztrasenou kamerou!!!!!!!! Tieto FF-ká by som dal zakázať..Kúpte im aspoň stativ kurva.

Neviditelné zlo (2006)

Takto nejako by mohol vyzerať dobrý slasher..Nápadité, tajomné, napínavé..ale ja chcem viac.