Šťastné a krvavé (2023)

Nuuž toto neviem čo malo byť, či horor alebo komédia, ale nebolo to ani jedno z toho..no ak by to chcelo byť kravinou, tak to teda bola a riadna.

Jawan (2023)

Veľkolepý videoklip, ktorý začal skvele a to bolo všetko. A kebyže tam neserú v kuse spomalené zábery tak by to bolo o polovicu kratšie a tú druhú polovicu tam zase všetci plačú. Ťuky ťuky na čelo, raz za život mi to stačilo.

Gogol. Strašnaja mesť (2018)

Gogolove vízie ma srali, Binchovo zmýšľanie vadilo je to idiot, každú chvíľu tam niekto vstal z mŕtvych čudné, a mať dve ženské ktoré po Tebe idú a.....skratka naserie no. Celkovo sa mi to skôr viac nepáčilo ako páčilo, niekedy to bola ozaj trápna komédia, ale nemôžem povedať že to bolo úplne zlé. No mne raz stačilo. A ja, keď už, tak by som bral radšej vodníčku.

Gogol. Vij (2018) (TV film)

Zase fajn komédia na jedno pozretie. Gogol by si mal zohnať sluhu, ktorý by ho zdvíhal zo zeme po jeho záchvate...ten sluha by si ani neoddýchol. Človek len žmurkne a Gogol sa vála po zemi...

Pět nocí u Freddyho (2023)

Zbytočná nudná detská pičovina ktorá okolo hororu ani nešla. Nechápem ako na toto mohli ľudia chodiť v húfoch do kina. Strata času, nepozerať.

Kemp hrůzy (1989)

Paródia na horor..a tie dialógy..a tí "herci"....och joj

Oppenheimer (2023)

Tak po neviem akých chválach, som čakal podstatne viac ale je to pre mňa sklamanie. Zbytočne dlhé sklamanie a hudba ma miestami neskutočne vytáčala, aj keď viem o čo išlo Nolanovi, no na mňa to fungovalo úplne opačne. Posledné dva filmy sa mi od neho nepáčili a tento tiež nemôžem nazvať uspokojivým, hoci nie zlým. Takže raz a dosť. Škoda.

Zlo si umí počkat (2023)

Tak ukričaného, sprostého, debilného, vlastne celkovo prijebaného chlapa ako Pedro už nechcem vidieť. Film, ktorý akurát vytáča stupídnymi dialógmi. Ale ten pes ma dostal, tak hviezda za neho. Inak ultra kokotina!