Stáhni mě do pekla (2009)

Po dlhsom case konecne slusnejsi horor. Kedze som vyrastal na Saimiho filmoch, cakal som tam aj iste vtipne chvilky. No ist do pekla len preto, ze dievca nepomohlo starej ciganke s odkladom splatky hypoteky, je trosku drsne... Esteze nerobim v banke..ak by prisla za mnou stara ciganka, hned by som dal vypoved..alebo zavolal skinov:) Urcite nie som sklamany, film mal dobru atmosferu, parkrat ma myklo, lomenica v aute bola teda narez, parkrat som sa zasmial, koniec ma nasral..co viac mozem chciet. Ako vravim, po dlhsom case horor na ktory sa dalo pozerat. Takze pre toho kto to nevidel: Oplati sa to pozriet :)

Oni přicházejí (2002)

Pod zanrom Horor, si predstavujem to, ze sa budem citit uzko a budem sa bat, alebo ma aspon mykne.. Pri tomto filme sa nic podobne nestalo. Bolo to dost slabe. Naozaj mi to miestami pripominalo Boogeymana alebo Prepad do temnot, takze to povazujem za vykradacku. Hlavna predstavitelka mi ani zdaleka nebola sympaticka, taka anorekticka by asi tazko chutila tym bubakom:) Nevravim, ze je to uplna hlupost, ale nemal som chut zapinat svetlo cestou na toaletu..to znamena, ze to na mna ani trochu nezaposobilo..No nebudem odradzat inych od zhliadnutia tohto filmu...

Dogville (2003) odpad!

A to bolo co? Pane Boze preco zase ja..preco som zase uveril vysokemu hodnoteniu. Ako moze mat toto "dielo" az 85%????? Videl som sice len asi tri minuty a potom som to prepinal po kapitolach, ale aj tak som pri tom zabil ovela viac svojho casu, ktory mi uz nik nevrati, kvoli takej kravine..Aaaach

Ztraceni v lásce (2009)

Tento film mi vobec nesadol a ani zdaleka mi nepripadal ako nejaka komedia. Skor mi to cele pripadalo nejake ponure.. Vdaka bohu za to stopaz, no ja tak mi to dost casto pripadalo dlheee. Zbytocny film.

Lesy (2006)

Akym pravom sa tento film radi zanrom medzi horory?? Ved to bola rozpravka na dobru noc..ale neuveritelne nudna. So mnou a tymto filmom, je to asi ako ked rocne dieta chyti zapalenu sviecku svojimi malymi prstekmi..cize raz a dost...

Jízda smrti (2007)

Zopar krat ma celkom slusne sklblo. Ale len na zaciatku. Neznasam takychto fanatikov a verim ze ludia su lahko zmanipulovatelni. Ak sa naozaj najde nejaky "vodca" co dalsim ludom natlaci taketo kraviny do hlavy, mame sa po piip. Inak z hercov mi nebol sympaticky ani jeden..a to nevravim o tej starej krave, ktoru by som velmi rad Zachranil osobne. No celkovy dojem z filmu za tri.

Resident Evil: Afterlife (2010)

Nepovedal by som ze az odpad. Ale dost slabe. Palo Anderson ma evidentne rad Matrix..avsak nebyt tych spomalenych scen..film by trval pol hodinu a bol by to odpad. Napatie ziadne, scenar nula bodov. DVe hviezdicky za tie dve hviezdicky :)

Oni (2008)

Prave som si to pozrel. Nerozumiem tomu ako niekto moze tento film prirovnat k picovine ako je Funny Games USA. Ked si spomeniem na ten film(to sa ani neda nazvat filmom to je totalna sracka), tak sa mi chce zvracat.Ja uz naozaj zacinam pochybovat o tom, ci tu pisu normalni ludia. Mne sa tento film pacil. Bol som napaty a ked sa prvy raz objavil ten zmrd, mal som zimomriavky. Hercom nemam co vytknut. Vsetko som im uveril. Niekedy si ho este urcite pozriem, pricom dvd Funny Games som vybral z prehravaca, noznicami som ho doskriabal a potom dolamal na niekolko kusov, taka to bola picovina.

Smrt čeká všude (2008) odpad!

Tak a 2 hodiny zivota v pici kvoli naozaj riadnej hovadine. Pytam sa sam seba, ci uz v dnesnej dobe ziskavaju oscary sracky roka.. Inak tomu nerozumiem. Mam lutovat americkych vojakov co tam isli? Tak na co sa tam jebali. Tento film je tak neuveritelne nudny, az som normalne pocul ako mi rastu vlasy. Nejaky iracan zastreli odstrelovackou americkeho vycviceneho vojaka na prvy raz, kym rambo potrebuje na kazdy zasah dve rany.. Riadna sracka. Ani nejdem pisat ze som sklamany, lebo som cakal hovno a to som aj dostal...A tej krave co to rezirovala, by mali skratit retaz z kuchyne..

Starman (1984)

Tento film som videl ako maly. Lezal som so svojimi surodencami pred postelou nasich rodicov. Volali nas, aby sme si isli ku nim lahnut, nechceli sme. Ale ked sa Jenny v garazi otocila a zrazu tam bol Starman, vsetci sme naskakali ku nim do postele..Tento film som si pamatal, hoci som ho nevidel viac ako 15 rokov.. Dnes som si ho pozrel, po cesky, tie pamate zo slovenciny mi tam chybali, ale film mi nepokazili. No teraz sa mi zdal strasne kratky..nieco mi tam chybalo..Neviem co. Hudbu si este teraz pustam dookola, ta je uzasna. No moj celkovy dojem, aj po tych rokoch, hoci teraz sme zvyknuti na uplne ine efekty, je fakt spokojny..naozaj doporucujem. Jeff to zahral bravurne..a jeho vykon nemal skoncit len nominaciou..