Robbie Williams: živě z Knebworthu (2003) (koncert)

Naprosto brutální koncert Robbieho. Zvukově i obrazově nadupané, zvláště luxusně sestříhané, 100% zábava. Alcohol!!! Drugs!!!!

Zkrocená hora (2005)

Fascinující film, který mne celkem posadil. Už od začátku jsem obdivoval herecké výkony hlavních protagonistů no a zasazení filmu do nádherné krajiny Wyomingu to jen umocňují. Skvělý zážitek a protože hvězdičkami nelze vytvořit podrobnější hodnocení, slovně hodnotím 95-ti procenty.

Válka světů (2005)

Velmi působivé Sci-fi se skvělým obsazením. Nezapomenu nikdy na to, jak mi šel mráz po zádech při té bouřce... Skvěle pane Spielbergu.

Prvotní strach (1996)

Troufnu si říci nejlepší film s Richardem Gerem a jedna z mých nejoblíbenějších krimi. To co v tomhle filmu předvedl Edward Norton, nemá až na vyjímky obdoby.

Hvězdná pěchota (1997)

Suprová akční nálož se skvělou atmosférou, triky a prostředím. Zvláště na DVD obsahující spoustu bonusů a nadupaný zvuk i obraz. Pro fanoušky žánru slast.

Poslední mejdan (1998)

Tento mejdan nebyl zas až tak špatný. Sice z něj srší spousty tuctových a trapných hlášek a herecké výkony nejsou z těch nejlepších, ale na první podívání jsem se bavil. A o to více, že jsem jej poprvé viděl den své úspěšně složené maturity.

Final Fantasy: Esence života (2001)

Když jsem šel jakožto fanoušek počítačových her a sci-fi filmů na final Fantasy do kina, věděl jsem, že bude tento film technicky téměř dokonalý. V tomto jsem se nemýlil. Animovaní herci byli opravdu jako živí, atmosféra alespoň v první polovině filmu hutná až velmi nápadně podobná vetřelčí sérii. Celkové hodnotím 4* ale to hlavně proto, že fandím herní předloze a hráči si onu podstatu odnesli. Pro všechny ostatní zřejmě průměrný sci-fi animák.

Pláž (2000)

Poměrně zajímavý film, který kazí místy nudné pasáže a nesmyslná ,,herní'' vložka prchajícího a bonusy v lese sbírajícího DiCapria.

Pohádky o mašinkách (1985) (seriál)

Naprosto kultovní a mému srdci velice blízká pohádka, kterou musím ohodnotit maximálním počtem hvězd. Tomuto seriálu, resp. večerníčku předcházela opravdu kouzelná knížka, které jsem jako velmi malý absolutně propadl a začal svůj pokojíček zdobit plakáty mašinek. Super.

Ti druzí (2001)

Opravdu velmi povedený duchařský thriller, od kterého jsem zpočátku vůbec nic nečekal a který mne mile překvapil. Ono se ani není co divit, když se režie ujmul Amenábar pyšnící se tolika kvalitními triumfy.