Na vlky železa (2008) (TV film)

Celkem povedená televizní detektivka. Má hluché a někdy dosti nepravděpodobné posáže, ale na nedělní večer super oddychovka s příjemným hereckým obsazením v hlavních i vedlejších rolích.

Chobotnice z II. patra (1986)

Klasika, která baví i po těch letech. Zábavný český sfi-fi snímek s dobrými hereckými výkony, zvlášť těmi dětskými.

Copak je to za vojáka... (1987)

Já nevím.. nevím jak to hodnotit. Mně se ten film prostě nelíbí. Možná proto, že na mně působí jako cenzurované ztvárnění vojny jako zábavné hry plné dobrodružství. A možná to také ovlivňuje fakt, že to dávají pořád dokola na komerčních stanicích.

Malý pitaval z velkého města (1982) (seriál)

Naivní socialistický seriál o vyšetřovatelích z kriminálky.. z šedi průměrnosti vyčnívá snad jen honička s Wartburgem:)!

Včelka Mája (1975) (seriál)

Klasika mého mládí.. co dodat..

Ovečka Shaun (2007) (seriál)

Podle mně je to jeden z nejlepších animovaných seriálů všech dob.

Pokusníček (1976) (studentský film)

Luxusní absolventský počin. Čest Magionu.

Orphan (2009)

Špičkový thriller, který mně nenudil. Rozhodně příjemné ptřekvapení v návalu podprůměrných filmů v poslední době. Zejména musím vyzdvihnout luxusní výkon v hlavní dětské roli - Isabelle Fuhrmanové. No ale i jisté klišé se tam pochopitelně najde a místy trošku dochází dech.

Stav ztroskotání (1983)

Nuda. A velká. Jediné, co drží oči na obrazovce je komická mladost známých protagonistů. Zejména Míša Jílková, nebo Kateřina Brožová.

Michael Jackson's This Is It (2009)

Pro fanoušky naprostá povinnost zúčastnit se posledního spuštění opony . Pro všechny ostatní povinný smekanec kloboukem před tímto geniálním hudebním fenoménem.