Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
8 fanoušků
spireli
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Romantický
Pohádka
film
USA
Velká Británie
Kanada
Rumunsko
Austrálie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené seriály
(10)
Čarodějky
(1998)
Buffy, přemožitelka upírů
(1997)
Esmeralda
(1997)
Přátelé
(1994)
Divoký anděl
(1998)
O.C.
(2003)
Případy advokáta Kingdoma
(2007)
Smallville
(2001)
Superman
(1993)
Simpsonovi
(1989)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
Fanklub
(8)
VISNICKA
neim
lukysn
Bajerova.S
jaktij
VISNICKA89
toomikk
Pechajda