Temný rytíř povstal (2012)

Stačí napsat, skvělé zakončení. Dodatek: Velice mě potěšil Teal´c, který taky jednou dostane nakládačku a William Devane v roli, v které jsem ho poznal.

Bitevní loď (2012)

Óóó, to mi hrálo do noty. Námořnictvo jsem si zamiloval už od prvního shlédnutí Mastera and Commandera a od té doby jsem toho o něm už hodně nastudoval. Mě se film líbil hlavně svojí spádovostí a skvělým soundtrackem, hlavně mě potěšili Dropkick Murphys, které jsem neslyšel od filmu The Departed. Jen jsem trochu nevěřil driftování s plně nabitou USS Missouri. Komentováno v podroušilém stavu, :)

Plivu na váš hrob (2010)

Pro mě dost silný kafe, ale filmy o pomstě mám hodně rád. Kam se hrabe série Saw.

Tři dny ke svobodě (2010)

Kdy se konečně tvůrci filmů poučí a přestanou dělat remaky?

Černá hodina (2011) odpad!

Poslední věta filmu: "Takhle to začíná." Já říkám, doufám že to skončilo.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

O něco lepší jak jednička, i když to bylo celkem dost zdlouhavé. Moc se mi líbil útěk lesem z továrny. A na konec, jako vždy výborný soundtrack od pana Zimmera.

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Pro mě horší jak švédská verze. Celkem mi vadilo, že se na některých místech dost vzdálili od předlohy.

Nedotknutelní (2011)

!!!!Spoiler Alert!!!! Nikdy sem si nemyslel, že film Forrest Gump, pro mě film u kterého jsem se nejvíc nasmál, může být překonán. U filmu Intouchables jsem se smát nepřestal. Ano přiznávám, ani slzy nechyběli, né smíchu. A u hlášky: "A to má bejt jako strom?!" jsem se málem udusil, protože v záchvatu smíchhu se prostě nadechnout nedá. Mimochodem François Cluzet je francouzký Dustin Hoffman a hraním se mu jisto jistě vyrovná. Pro mě nejlepší film všech dob.

Válka Bohů (2011)

Dal bych dvě, ale za souboj Titánů a Bohů jednu přidam.

Vyměřený čas (2011)

Čas se při tomhle filmu hrozně vleče, ale jinak nápad dobrej.