The Mandalorian - Kapitola 21: Pirát (2023) (epizoda)

Nemělo to šmrnc, nuda. Pirát byl spíše k smíchu, trapnost. Beskar nejde zničit a zůstane tam zbytek, u toho psaní scénáře někdo dost pije.

Carnival Row - Season 2 (2023) (série)

O hodně slabší, než první serie. Fantasy se vytratila a hloubka příběhu také. Bohužel tam je více politiky, soudruhů. Vadí mně jak se tam snaží vnutit imigrační politiku, rovnostářství a podobný kraviny ultralevicové Evropské politky. Nemam rád, když mě u filmu, seriálu někdo poučuje a už vůbec ne sluníčkářskou europolitikou.

Světlo a stíny - Série 2 (2023) (série)

O hodně slabší než první série. Změnilo se to ve vztahovku. Bavila mě linie "Vran" tak do páté serie než se ke zvtahům začli řešit i gay vztahy. Mall absolutně nefunguje, možná je to jen hercem, ale irituje hodně. Do pátého dílu celkem šlo, pak to jde hodně dolů. To finále bylo hodně trapné asi jen nalákání na pokračování.

Free Guy: Hra na hrdinu (2021)

Snaha o mix Ready player one a Truman show. Bohužel to moc nefunguje. Není tam žádné napětí, vzrušení. Je to takové béčko výše uvedených filmů. A hlavní hrdina je ňouma, anitisympaťák. Jeden  z filmů, na který po týdnu absolutně zapomenete...

Mistrovská úroveň (2020)

Typické béčko. Chybí logika. Snaží se děravý scénář dohánět rádoby hláškami a vtipy. A celé to zabijou poučujícím tonem jak je nejdůležitější být dobrý tatínek a být tu pro rodinu.

Air: Zrození legendy (2023)

Já si to absolutně užil. Film vlastně o ničem a všem. Matt Damon nijak neexceluje, ale hraje svůj slušný průměr. Ideální film na víkendový večer. Ocenuji, že tam jek rásná historie a nikdo do toho necpe žádný gender a jiné kraviny..

Tetris (2023)

Nudný příběh s nejznámější videohrou podaný zajímavým způsobem. Není to uplně můj šálek kávy. Nebavil mně styl humoru ani to přehánění. Ale určitě zajímavá historie ještě zajímavěji podaná. Pohodový film na klidný večer.

Bubble (2022)

Zklamání. Taková reklama na parkour. Ale nereálná, přehnaná. Místy nuda, místy dojemná romantika. Taková zplácanina všeho v moderní adaptaci Malé mořské víly. Oceňuji melodii co provází film.