České století - Kulka pro Heydricha (1941) (2013) (epizoda)

I tento díl si zachoval dobrý standart, jsou zde vyřčena zajímavá a pro mne neznámá fakta. například postavení Beneše těsně po roce 38 , jeho vzkříšení a znovuobjevení na politické scéně, jeho strategické myšlenkové pochody (nutno říci,že jsem si upravila k jeho osobě postoj pozitivním směrem ), v neposlední řadě důvod odsunu Němců. Z hlediska dějepisného je tento díl přínosem.

České století - Den po Mnichovu (1938) (2013) (epizoda)

Velké překvapení a tím hvězda D. Landovi, pochopitelnější zpracování pro běžného diváka, svižnější tempo a pro mne zajímavější téma než předešlý díl.

České století - Veliké bourání (1918) (2013) (epizoda)

Jedna za pana Hubu druhá za masky, třetí za dějinnou událost. Pro mne příliš pomalé tempo a ,, fundované" politické hry chvílemi o hovínku, zdlouhavé a nudné.

Vítejte v novém těle (2011) (pořad)

Klobouk dolů za pevnou vůli zúčastněných, ale to je asi tak všechno. Pro mne je to za hranicí zdravého rozumu a samotného zdraví. Pokud ,,trenér" nechá hrocha cvičit s utrženým kolenem, a následně s druhým utrženým kolenem, tak je asi někde chyba a to v samotném trenérovi ať je sebe -sladší. Docela by mě zajímalo kolik dietářů šlo následně na endoprotézy kolen a kyčlí, po nesmyslech- přihlásil sem tě na Maratón, Triatlon atd. Zdravé - nezdravé hlavně, když bude v TV atrakce a zhubneš 80 kg za rok.

Záblesk slávy (2012)

Na rozdíl Tervy to byla hudba pro mé uši, ale určitě nic pro mé oči a dobrý pocit. Kromě rób se nebylo na co dívat, zpracování byla čistá NUDA. * za vzpomínku na Whitney * za hudbu

Bumerang (1968) (pořad)

,, Gratuluji Vám, mluvili jsme o Vás tam u nás . Jak se jmenujete? Lasica. Tak to pardon, to nebylo o Vás, ale v každém případě si dejte pozor na hubu."

Brokovnice (1992) (TV film)

Pan Vašinka plakal tak důkladně, až se mu šminky roztekly. Na rozdíl od knihy - těžká nuda.

Bakaláři - Česáč (1986) (epizoda)

Náhodou mě to přišlo na 86 rok docela dobrý a nebylo to zase tak od věci. Já osobně si pamatuji, že pokud měl některý spolužák vlasy přes límec, tak byl vykázán ze třídy a vyslán k holiči. Jeden hoch dokonce nebyl připuštěn k závěrečným zkouškám a bylo jedno co měl v hlavě, psal se rok 78. Takové absurdity se tenkrát děli i v matičce Praze.

Svatba mezi citróny (2012)

Pierce sice dvakrát spasil svět jako 007, ale tenhle film s blboučkým překombinovaným scénářem, zachránit nemohl. * za překrásnou Italskou krajinu * za citrónový háj.