RocknRolla (2008)

Zdlouhavý film, který ničím zvláštním nezaujal. Roden, který si tu zahrál velku hodně, určitě nezklamal.

Stmívání (2008)

Romantický upírský film, který zde má rozporuplné hodnocení, mně osobně však vyloženě sedl. Film je sice chvilkami zbytečně roztahaný, což se ale dá vydržet, protože chvíle, kdy je zajímavý, silně převažují. Kristen Stewart je výborná a její makeup bílé barvy tomuto filmu vyloženě sedí a Robert Pattinson taktéž určitě nezklamal. Ve filmu je několik vyloženě zajímavých scén, kdy například upírský baseball za bouřky je výborný. V každém případě jsem si film užil a vyloženě jsem již zvědavý na druhý díl.

Hrdost a sláva (2008)

Hodně slušná krimi, které ke špičce žánru přeci jenom ještě něco chybí. Nejlepší na filmu jsou herecké výkony, i když příběh samotný také špatný není, je však značně předvídatelný. Zajímavé jsou brutální zákroky zkorumpovaných policistů, kterých je filmu několik. Celkově se jedná o film, který stojí za to vidět.

Rachel se vdává (2008)

Pro mě je to zbytečně dlouhý, nic neříkající a hlavně zcela nudný film. Tu jednu hvězdu dávám Anne Hathaway.

Královna XXL (2008) (TV film)

Slabý film s nesympatickou hlavní představitelkou. Pro mě byl úspěch, že jsem to vůbec dokoukal.

Prokletí Salemu (2004) (TV film)

Asi nejlepší filmové zpracování Stephena Kinga, jaké jsem viděl, Na to, že jde o televizní film, je to opravdu výborně natočené, film má atmosféru, netečou tu zbytečně potoky krve a těch 184 minut není vůbec na škodu. Opravdu příjemné překvapení.

Na cestě bez návratu (2009)

Že v takovéhle parodii na akční film hraje Michael Madsen mě nepřekvapuje, že takhle klesnul ale David Carradine, to mně už dostalo. Nebrat.

Šifra Karla Velikého (2008) (TV film)

Německý film, který napodobuje jiné filmy, jako třeba Lovci pokladů nebo Šifra mistra Leonarda. I když jsem čekal totální slátaninu, tak to nakonec žádná hrůza nebyla a ty skoro dvě hodiny se dají v pohodě přežít. Na filmu je samozřejmě vidět, že tvůrci neměli až tolik peněz, ale děj je slušný a občasné zádrhele se dají odpustit. Herci svojí roli taky zvládli, kdy zde mimo jiné hraje i Bettina Zimmermann, která se objevila ve filmech jako Pompeje-zkáza nebo Ztracené město. Takže pokud nečekáte vyložene nějaký zázrak, tak na tenhle film se dá v pohodě podívat.

Válka nevěst (2009)

Romantická komedie zaměřená hlavně pro něžnější pohlaví, která není sice žádný zázrak, ale tak hrozné, jak zde čtu, to tedy určitě není. Pokud jde o Anne Hathaway a Kate Hudson, ty tu hrají velice dobře a určítě mě nezklamaly. Prostě pohodový film, na který se klidně kouknu ještě jednou a vyrážku z toho určitě mít nebudu.