Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Telenovela
  • Animovaný

Poslední recenze (20)

plakát

To byl zítra flám 2 (2015) 

Už první díl nebyl nic světoborného, ale byla to odpočinková komedie u které jsem se příjemně pobavil a pochopitelně jsem se těšil i na druhý díl který mě nezklamal a to jen díky tomu že jsem čekal že prostě takovýhle film bude mít podprůměrnější pokračovaní. Vrací se tu skoro celá parta, bohužel bez Cusacka bez kterého to prostě není ono (nutno říci že ale náhrada za něj byla vcelku důstojná). Jak jsme se dozvěděli na konci jedničky Lou poupravil minulost tak aby se z jeho kámošů a z něho stali boháči. Dvojka přesně na tohle navazuje a ukazuje jak se hlavním hrdinům vede až do doby kdy je Lou střelen cizincem do penisu a se svými kámoši vleze do vyřívky a snaží se najít jeho vraha který ale prý pochází z budoucnosti (nechci vám zamotat hlavu tak to popíšu takhle zkráceně :D..ten čas je tam místy matoucí). No příběh není nic extra prostě klasická zápletka s časem ale na poměry této komedie je to vcelku v pohodě. Co už ale v pohodě není je kvalita tohoto pokračování vtipy tu jsou více trapné a fekální..neříkám že bych se nepobavil ale zasmál jsem se o dost méně než v minulém díle. Snímek ale podle mě zachraňují herecké výkony hlavně Adam Scotta který pro mě byl dobrou náhradou za Cusacka ostatní hlavní představitelé jsou stejně dobří jako v minulém díle. Za sebe fanouškům jedničky tento díl doporučuji přeci jen pokud jste si tuhle partu oblíbili těžko bych vás donutil se na to nedívat, a já osobně shlédnutí nelituji pobavil jsem se sice méně než dřív ale pobavil..no tedy trochu to zkazil ten přepálený konec ale co už.

plakát

Mroží muž (2014) 

Musím uznat že mě velice udivuje že tento film má tak nízké hodnocení tady, ale naučil jsem se naštěstí tomu že nikdy nemám věřit hodnocení na csfd ani nikde jinde protože každý má jiné chutě. No a taky filmy co tady lidé považují za majstrštiky mě většinou nezaujmou. No ale to je jedno musím říct že film mě nehorázně bavil a ke konci i rozesmutněl bylo to prostě skvělý. Teď ale k příběhu Wallace pro podcast který dělá s kamarádem jezdí po světě a dělá rozhovory s divnými nebo nečím zajímavými lidmi. No a náš Wallace se vydává do Kanady za jedním chlápkem co si ....... (nechci spoilerovat). Po nevydařeném rozhovoru hledá někoho koho by mohl vyzpovídat aby nejel domů s prázdnou no a na záchodě v baru naráží na inzerát že jeden chlápek má mnoho příběhů na vyprávění no a to Wallace zaujme a za chlápkem se vydá no a tím se dostane do šlamastiky. Příběh mi nepřišel jako prvoplánovaná uchylárna cílící na brutalitu jako lidská stonožka ale přišlo mi to celé takové opodstatněné (opravdu jde to blbě popsat) samozřejmě to uchylné je o tom není pochyb. Přeci jen člověk co chce někoho předělávat na mrože je dost uchylné :D. Příběh mi prostě přišel docela dobrý. Také co se mi líbilo je to že film koluje mezi Thrillerem a komedií a musím říct že podle mě velice ladně. Jelikož už celý příběh je velice bizarní takže mi humor do filmu sedl. A hodně lidmi kritizovaná role Johnho Deppa mi přišla vtipná a sympatická takže sem s ní problém neměl. Celkově mi přišli postavy velice uvěřitelné a to i ten starej uchylák. A také herecké výkony hlavních postav byli na velice dobré úrovni. Je pro mě velice těžké popisovat tento film ale nehorázně mi sedl a je to jeden z nejlepších filmů který sem tenhle rok viděl. Je to asi tím že mám rád béčkové uchylárny a také Kevina Smitha takže asi díky tomu jsem si tuhle pecku pořádně užil. Ještě musím dodat že se tu nevyskytují vyloženě nechutné nebo krvavé scény pokud tedy nepoičítám vzhled mrože :D No lidi serte na zdější hodnocení a zkuste to maximálně budete mít projektální zvracení no a co nebo se u filmu pobavíte jako já.

plakát

Špinavej Joe (2001) 

Odpočinková komedie pojednávající o Joe Špínovi který se ztratil rodičům při výletu ke Grand Canyonu. Teď se živí jako uklízeč a žije v kotelně no a jednoho dne je pozván do rádia do šou jednoho chlápka který si zve do vysílání podivná individua a zkoumá jejich příběh, no a Joe začne vyprávět svůj životní příběh. Celkově mi příběh přišel na poměry komedie dostačující a poměrně dobrý. S humorem je to tu jak na horské dráze občas pobaví a občas zase u vás zanechá poměrně trapnou pachuť...nouze není ani o fekální humor. Herecké výkony jsou na dobré úrovni a hlavně David Spade v roli Joe Špíny podává hodně slušné herecké výkony a díky němu je i tato postava dost uvěřitelná. No jedná se o poměrně zábavnou odpočinkovou komedii u které musíte vypnout a příjemně se pobavíte mě osobně film hodně sedl a těším se na druhý díl.

Poslední hodnocení (501)

Aaron Stone (2009) (TV seriál)

odpad! 01.02.2016

Přístav (2015) (TV seriál)

odpad! 01.02.2016

Hotel Herbich (1999) (TV seriál)

odpad! 01.02.2016

Matka (1975) (TV seriál)

odpad! 01.02.2016

Delfín Flip (1995) (TV seriál)

odpad! 01.02.2016

Nemocnice na kraji města po dvaceti letech (2003) (TV seriál)

odpad! 01.02.2016

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

odpad! 01.02.2016

Blesk v ráji (1994) (TV seriál)

odpad! 01.02.2016

El cuerpo del deseo (2005) (TV seriál)

odpad! 01.02.2016

Reklama

Reklama

Reklama