Diane Arbus: Příběh jedné obsese (2006)

Rozhodovala jsem se mezi tremi a ctyrmi hvezdickami. Skvely vykon v podani Nicole Kidman, myslim, ze role ji opravdu sedla. Zarostly "Sherlock Holmes" taky skvely, stejne jako manzel Allan. Nakonec me ale presvedcila skvela kamera, neobvykle uhly, neobvykle clony a vubec skvele napady, coz se k svetozname fotografce hodi. Jinak nevim, nejakym zpusobem mi to celou dobu pripominalo Krasku a zvire. Zajimava alegorie...

To (1990) (TV film) odpad!

Tak nevim, jestli se tento film vubec muze nazyvat hororem. Poradne jsem se bala asi tak jednou za celou, popravde docela dlouhou dobu. Kdyz se mi zdalo, ze film konecne zacne byt napinavy a bude se neco dit, tak najednou titulky a sup. Navic ty efekty jsou vazne obcas i legracni, pozirajici svetlo, neprilis hruzu-nahanejici klaun, neprilis realisticka krev...

Repo: Genetická opera! (2008)

Vazne nevim, jak tenhle film hodnotit. Vymyka se totiz uplne vsem parametrum, ktere jsem mohla videt u jinych filmu. Nejen, ze neexistuje zadny mluveny dialog, nejen, ze scenar je opravdu ... zvlastne napsany (kdo mohl TOHLE napsat?!), jeste ke vsemu je to jeden z nejnechutnejsich filmu, co jsem kdy zhlidla. Brrr.

Aféry (2011) (seriál)

Vsechno strasne prehravane, neverila jsem tem hercum bohuzel vubec nic. Zapletka se prilis neodviji, zabava to moc neni. Jedna hvezda za obcas vtipnou hlasku z pusy Pavla Krize.

Partička (2009) (pořad)

Nijak jsem se nebavila. Same sproste slovo, hahaha, sproste slovo, hahaha. Ukoly mi neprisly nijak originalni - delali jsme je ve skole - a mnohdy mi prisly nase reseni vtipnejsi a originalnejsi nez u techto zkusenych hercu.

Deník nymfomanky (2008)

Film jsem videla opravdu mnohokrat. Zezacatku mi to prislo jako pretazene porno s pribehem, az s dalsimi zhlednutimi mi ale doslo, ze prave takovy zivot muzou prave nymfomanky vest. Takze kdyz se clovek nad ponekud osekanym pribehem zamysli, vyjde z toho vetsi drama, nez by si na zacatku mohl vubec pripustit - vychazejici prave ze skryteho vyznamu. Tedy aspon doufam. :)

Kód 46 (2003)

Pripada mi, ze to je sci-fi namirene vice i na zeny, jako by se tvurci vice zamerovali na samotne city a ne jen na nejake technicke vymysly. Coz se mi pochopitelne libi vic, nez akci napechovane filmy typu Terminator. V hlavni zenske roli me potesila Samantha Morton, velice charismaticka, podala skvely vykon.

Občan Kopas (2010) (studentský film)

Na film jsem narazila ohromnou nahodou, musim rict, ze tricet minut me nijak nenadchlo, ani nijak nezklamalo. Napad je to pekny, ackoliv musim rict (ano, je to opravdu nelidske), ze Miki je mi tak trochu nesympaticky. Nicmene diky snimku se clovek muzu apson na chvili vzit do jeho neuveritelne slozite situace.

Návrh (2009)

Film, podle jehoz scenare byly natoceny uz desitky filmu. Neni nikterak originalni a popravde se o to ani nijak vyrazne nesnazi. Fesny hlavni predstavitel s peknou, ale prisnou sefkou - tedy par, ktery by se k sobe nebyt velike nahody nikdy nedostal. A to ani nerikam o zpackane svatbe a happy-endu. Zkratka takova obycejna americka rodinna komedie.