Bosch - Probuďte mrtvou (2019) (epizoda)

Stále se něco děje, stále se hláškuje a vtipkuje. Za mě, jen tak dále!

Bosch - Falešné recepty (2019) (epizoda)

Parádně se to rozjíždí do všech směrů a kvalitou tento seriál je stále v TOPu.

Bosch - Dva druhy pravdy (2019) (epizoda)

Jooo, tenhle začátek se mi moc líbil. Bosch v přestrojení, případ z minula, Maddie a její linka. No uvidíme i co ti dva důchodci :)

Bosch - Season 4 (2018) (série)

Trošec jiná řada, kde se toho točí více kolem rodinných problémů. I tak to stále neztratilo svoje kouzlo a já se těším na každý díl, jako na smilování. Titus je machr a užívá si to, nejlepší postava Irving, který baví v každém díle. Konečně došlu k zúčtování a já už se nemůžu dočkat, s čím přijde další řada!!! 8/10

Bosch - Kniha zemřelých (2018) (epizoda)

Finále se povedlo a zakončilo se vše jak mělo... Irving mě baví čím dál víc, super napsaná a zahraná postava :)

Bosch - Temná obloha (2018) (epizoda)

To hledání náboje, wtf??? Dvojka detektivů konečně vyřešila velkej případ :D A těším se na dva poslední díly, to bude zase něco!!

Bosch - Přehlédnuté souvislosti (2018) (epizoda)

Irving prostě nemá chybu, ty jeho výrazy, super jako vždy:) No a konec překvapil...tohle bude ještě kolotoč!

Mělas to vědět (2020) (seriál)

Právě skončil poslední díl a jsem mírně rozladěn...Při tom, od začátku to vypadalo na trošec jinou krimi/rodinné drama s prvky mystifikace...(SPOILER)Avšak přišel zlom v předposledních dvou dílech a nějak jsem nechtěl věřit, že to pravdu skončí tak "jednoduše".... I když nevím jak moc z předlohy se čerpalo, ve srovnání se Sedmilhářkami je todle hodně dole. I když Grant a Sutherland symfonie a Kidman taky i s tunou makeupu :) (Její představení v soudní síni, nemělo chybu). Rozhodně, ztráta času to nebyla a rád budu čekat,s čím se tvůrci ukáží příště! 7,5/10