Bojovníci severu: Sága Vikingů (2014)

Já říkal už od traileru, že to bude stát za starou bačkoru, ale zas až takovou... Přiblblý řeči, stále dokola hádky vikingů jak po 10 letech manželství, hl. leader Asbjorn nebo jak, dostane jednu nakládačku a už leží, pak zas Gunner s druhým jménem nesmrtelný :D Párkrát jsem musel i přetočit, už i zívačka se dostavila. Hlavně, že tam hraje týpek z Amon Amarth... Radši se jdu znovu podívat na 13th Warrior a nebo jansá volba seriálek :) 4/10 Delete..

Sedmý syn (2014)

Fantasy, které se nebere vážně, jednoduchý příběh a zápletka, nechybí nějaká ta romantika, krásné scenérie, obludy jak by smet. Hlavní dvojka postav by to bez Bridgese neutáhla, šlo vidět že si to užíval a co kec to hláška :) Avšak nejlepší byl Špičák, taky bych ho chtěl potkat :D Jinak kino by bylo zbytečné,brzy na to určitě zapomenu, ale jako odreagovačka posloužila na výbornou. 6,8/10 Klidně i dvojku bych si dal, ale bez Bridgese ani prd.

Noční běžec (2015)

Jedno město, jedna noc, několik gangsterů, třoška policajtů a mezi nima jeden Liam Neeson. Dá se říci, že klasické akční drama s tímhle borcem, co se s tím nepáře. Chtěl jsem si zpravit chuť po Takenovi 3 a tak se taky stalo. Přestřelky a bitky neměli chybu, mezi nimi, pár proslovů, které ale vubec nevadili a navnazovali na další fight. Jednoduchý příběh, který poštačí. V kině jsem se bavil a zase rád kouknu na další filmek s ním. 7,5/10. To westernové finále nemělo chybu!

Rychle a zběsile 7 (2015)

Ještě větší úletová řežba, než jsme čekali. Stále jsem se do těch posledních dílů nemohl nějak dostat, až teď od trailerů jsem byl připraven na pohádku z řad bájí a pověstí, a tak jsem si to nad míru užil a jsem spokojen! Statham je borec jak se patří a doufám fakt, že s bráchou se tam ještě někdy ukáží. Škoda Rocka, že byl tak málo, ale i tak super. K. Russell někdy snad bude hlavní záporák, užil si to tedka. No a pak Benzin a jeho stále opakovaná rodina,rodina,rodina,... ani spočítat by to nešlo, kolikrát to řekl :D Tony Jaa trošku naložil Walkerovi a snad taky nebyl naposled. Největší chlámky z hláškaře alfasamce dvě, co kec to výbuch. Jinak akce až až, auta lítaj, ocelová trubka držku nerozbije a když bouračka, tak v klidu vystoupíš, tak to prostě je a příště to nebude jinak, ale stejně pujdu do kina a budu se už konečně bavit a fyziku hodím za hlavu :) Finále a rozloučení velice povedené. Osmičku jsem si nechal na tenhle díl a nejde jinak 8/10 :)

Inherent Vice (2014)

Filmek z doby hipís, kde stále sjetý hipík Doc ještě k tomu soukromé očko, se pustí do případu zmizení milence své bejvalky. Všechno se to stále jaksi zamotává, občas do sebe něco zapadne, nebo něco zapomene a pak si zahulí ať si vzpomene :) Pro mě poměrně málo vtipu, na tuhle ultra délku filmu, někdy až moc prázdno a nuda. J. Phoenix, zahrál feťáčka hipísáčka na výbornou, jen to byla prdel ho sledovat. Z traileru jsem byl teda nadšen víc, neva zkusíme příště. 7/10

Daredevil (2015) (seriál)

/10Kurna to je pecička! Každej díl zajímavej, dialogy se daj poslouchat, uvěřitelný postavy, dostatek krve, fighty na který se dá dívat, záporak zahranej na jedničku, prostě Netflix nezklamal! I kostým se docela povedl, jen škoda konce, který šlo vidět na sto honů dopředu. Ale i tak se těším na další sérii a hlavně další postavy z Defenders. 8/10 Tak 2.série?Famózní!!! Bitky a rvačky jedna radost, ještě když jsou na jeden záběr.. Více příběhů, které se vlastně proplétají, někdo zemře, někdo nový se zase objeví.. A tak na scénu přišel konečně vytoužený Punisher, který je napsán bezchybně!!! Každá chvíle s ním, to bylo něco!! Snad na jeho seriál se těším víc, než na Defendry. Ale uvidíme, nebudem házet flintu do žita :D A jinak závěrečné scénky v téhle sérii?Hmmmm... Jsem hodně zvědav... 9/10

Noc oživlých protinožců (2014)

"To auto jede na zombíky"!!! Všude tolik zombíků, ale tihle borci z Austrálie dokázali, že stále jde něco nového vymýšlet. Živej, mrtvej se může jít zahrabat :) tady se nehraje na dialogy, ale na vystřelené mozky a když už, tak na vtipný hlášky, co jich tu je dostatek a zajímavý nápady. Střeva venku nechybí a dostatek krve pro každého! Chci dvojku!!! 7/10

96 hodin: Zúčtování (2014)

Bohužel... Po trailerech to vypadalo na pecku, ale dopadlo to, skoro stejně jak dvojka. Neeson je borec, o tom žádná, avšak to měl na starost zase ten samej režisér dvojky, Megaton. Takže zběsilej střih jak frekvence stroboskopu, až hlava z toho šla kolem, vše roztřepaný a někdy až moc ulítlá akce (wtf na té dálnic?). Jednoduchej příběh beru, Whitaker mohl klidně dostat více prostoru, no a Porsche to je držák :) 5/10 PS: A zase skladba z Drive, jak ve dvojce... :)

Ztracená archa (2015) (seriál)

Po 9.díle naprosto luxusně zamotanej příběh, postavy umírají, něco nového se odkrývá a Armageddon se blíží. Ty zvraty nemají chybu, pokaždé čumím s otevřenou hubou a pak člověk začne přemýšlet, co je vlastně pravda a co ne, tak to má být :) Tak po posledním dílu jsem spokojen a překvapen jak to celé dopadlo. Napínavý děj, stále se něco děje, i na trochu z Indyho přijde chvíle. Tohle já můžu 8/10

V hlubinách země (2013)

Žádné překvapení se nečekalo, vybíječka horníků, kde nesmí chybět řádná ženská killerka, co přežije a z nuly se stane rambo. Nejlepší postava, týpek uvězněneej v kleci a taťulda. Nesmělo chybět několik očekávaných zvratů(Kysl.bomba mimo ten atomovej kryt? Co za inženýra to vymyslel...?, "překvapivý" konec, atd) Nuda a delete. Nic než průměr 5/10