Peklo (2010)

Černočerná krimi-komedie z Mexika o nelehkém životě, kde vám vlastně nezbývá nic jiného než skončit u kšeftu s drogami.Příběh Bennyho, který se vrací do Mexika, nemá do čeho píchnout a ještě zjištuje, že mu zabili bráchu a má synovce. Rychle skončí ve světě peněz, drog a mrtvol. Avšak po chvíli zjistuje, že není všechno zlato co se třpytí... Krvavé lázně nechybí, přestřelky i několik uřezaných prstů, uší či jazyků taky spadne na zem :) Krvavé finále je třešničkou na dortu. A jinak pěkná ukázka a kritika zkorumpovanosti Mexika, vlastně i celého systému.. 8/10 I když top trvá 2,5 hodiny, stále je na co koukat.

Děsivé dědictví (2018)

Krása střídá nádheru.. Poslední dobou se objevují originální, zajímavé horory, co stojí i za druhé shlédnutí. A tenhle kousek patří mezi ně. Už trailery stály za to a ta dcerka s tím hororovým obličejem mi naháněla husí kůži už od začátku. Hutná, mrazivá atmosféra, doprovázená výborným hudebním a zvukovým doprovodem je tu dána na nový level. Ještě s výborným využitím záběrů a zasazením postav ve scéně/prostoru, kdy jsem kolikrát přestal dýchat a jen čuměl jak puk... Tu správnou atmosféru ještě podtrhují ty miniatury, co tvoří matka v rodině. No prostě za mě pecka, kterou si chci pustit hned ted znovu!! To se musí vidět.. Bohužel ale malou kańku to má, po nehodě nikdo nic nešetřil, jelo se dál, jako by to byla normálka... A co se stalo se psem? :) 9/10

Anděl Páně 2 (2016)

Pohodová rodinná pohádka, co má vtip a líbila se jak dětem, tak i já se ženou jsme se nenudili a pěkně se zasmáli. Budem rádi, když vznikne závěrečná trojka :) 7/10

Bomb City (2017)

Příběh o jedné punkové partičce, která si žije po svém. Na té druhé straně barikády, je klasická skupinka borců, co jsou na střední, hrají amer.fotbal, udělají střední, možná i výšku a jejich rodiny jsou vlastně splněným americkým snem.. Tihle dva tábory se potkají jeden nezapomenutelný večer, který změní životy, někomu víc, někomu méně.. Je to založeno na skutečné události, co se stala v jednom Americkém městečku, kterému říkali místní Bomb City. O téhle události jsem nevěděl, takže jsem ani nezjišťoval o co šlo. Takže závěrečné finále bylo něco... Bohužel musím říct, že vědět jak to dopadne, nudím se od začátku do konce. Jelikož tu hodinu filmu už jsem někde viděl.. 6,5/10 Jo, nesmím zapomenout zmínit poslední komentář Marylina Mansona, k zamyšlení a snad bych si ho i napsal na zeď....

Deadpool 2 (2018)

Ano všechno bylo větší.. Něco lepší,něco horší. Akce našlápnutá, někdy až moc zbytečně nudící kecy o ničem. Památných hlášek a narážek je mnoho, o tom žádná,ale zkrátit by se film klidně dal.. Klučina Z Honu na pačlověky, se mi vryl do paměti už od té komedie a tady zase perlil. No a J.Brolin na drsňáky z budoucnosti stále má, válel i s Domino a taxikářem :) Na trojku, tedy X-Force kouknu a doufám, že to bude aspoň kousíček lepší, než toto. 7,5/10

Avengers: Infinity War (2018)

Do kina jsem se nedostal, tak jsem čekal na pohodovou kvalitu. Dočkal jsem se a dočkalo se i to mé dětské já.. :) 10let s komiksovými filmy od Marvelu, budování propojeného filmového vesmíru, který chce teď každý. Každý film měl své plusy i mínusy, či přišel s něčím zajímavým. Vše směřovalo k totálnímu überspojení skoro-všech superhrdinů proti konečně ultimátnímu záporákovi Thanosovi. Povedlo se, každý hrdina dostal dostatek času, akce byla super, nástupy hrdinů na scénu na jedničku, vážné dialogy se nijak nerušili s vtípky, bylo to tak akorát,ale Drax stejně opět ničitel :D :D Finále pěkná práce, jsem zvědav co Dr.Strange vymyslel a těším se na příští rok :) 9/10

Je s námi konec? (2016)

Posel míru DiCaprio bojuje s větrnými mlýny, v naléhavosti upozornit na to, že je nejvyšší čas začít řešit klimatické změny. Snímek co se přesně hodí do těchto parných dnů...

Calibre (2018)

Zajímavý thrillerový kousek od Netflixu. Dva staří kámoši pojmou rozlučku se svobodou trošku jinak. Sbalijou se, vezmou pušku a zajedou si do lesů jedné zapadlé vesnice, zalovit nějakou tu zvěřinu. Ono se to ale zvrtne a tihle dva musí udělat několik rozhodnutí, kterými se dostanou do "pár" problému. Drsná atmosféra, napnutej jsem byl až do konce a rád doporučím dál. 8/10

Jurský svět: Zánik říše (2018)

Tak je tu pokračování dinosaurů, hned musím říct, že docela mizerný.. Nelogičnosti, čí blbé/žádné nápady vem čert, nové postavy, hlavně tedy záporáci - o ničem, "šokující" zvraty? nic moc..Ani představení nového dinosaura moc neohromilo, u minulého dílu jsem byl teda o něco víc spokojen. A postava z původních filmů Jeff Goldblum, jen na začátku a konci? Výsměch a trapas..Jasný, prostě jednoduchá dinosauří podívaná pro celou rodinu. Za mě 6/10 a do kina vezmu děcka radši na nějakej animák :D

Happy! (2017) (seriál)

Asi není nikdo, kdo by neznal Zastav a nepřežiješ. Komu se líbí přesně tato ujetá zábava a ještě víc, nechť se pustí do tohoto "to-nevymslíš" kousku :) Cynickej a nahláškovanej vrah/bezďák/feták/alkoholik/bejvalej polda se jednou probudí v nemocnici s imaginární postavičkou Štístkem, kterou vidí jen on. A spolu musí najít jeho unesenou dcerku a povraždit pár mafiánů a další gangů :) Nahláškovaný, je to až po okraj (Nick Sax-hl.postava, co slovo to perla :), jeho parťák Štístko (animovaný fialový létací jednorožec) - pecka sledovat jeho přerod ze sladkého přítelíčka na gangstera, co se nebojí si dát lajnu :D Brutální a krvavé akční scény jsou na každém kroku, drsný a zábavný, kolikrát jsem si je i pouštěl znovu. Nejoriginálnější kousek poslední doby, ujetý nápady/scénky, co by nikoho normálního nenapadli, Ch. Meloni si očividně užívá hlavní roli a naspeedovaná každá 40minutová epizoda prostě stojí za to!!! Doporučuji všem, ne jen magorům :D :D 9/10 a druhou sérii chci teď hned!!