Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Horor

Recenze (1 019)

plakát

Vraždy ve Valhalle (2020) (seriál)

Pro fanouška severských krimi, to byla pro mě povinnost. Na jedno podívání super, bohužel logika byla někdy mimo a musel člověk přimhouřit oko... Ale rozhodně rozplétání případu mě bavilo, atmosféra a postava Arnara 👍 Asi to neměl jednoduché. Celkově minisérie ok. 7/10

plakát

Vraždy ve Valhalle - Jizvy (2020) (epizoda)

Další v pohodě díl,do doby než, vyšetřující dvojce přijde na ty dva týpky z Valhally a místo,aby je odvezla na výslech, vše říct a zjistit co se tam dělo, je střih a oni jsou v tv na pokecu..WTF? A co bude se synem...? :)

Nevina (2021) (seriál)

Jooo, tohle já můžu! Předešlý film režiséra jsem viděl a opravdu hodně mi zamotal hlavu, takže do téhle minisérie jsem vkládal velké naděje. A mé prosby byli vyslyšeny, tenhle kousek je PECKA! Ze začátku se něco stane a člověk je v zamotaném příběhu úplně mimo, ale v každém díle se představí jedna z hl.postav(každá má co říct a je zajímavá) a vždy poté zapadne jeden díl do skládanky, samo že se další otázky taky ukáží :), prostě všechny informace jdou na povrch, v přesně danou dobu a je jich tak akorát, aby divák se nunudil a zároveň přemýšlel wo vo go :D . Atmosféra hutná, bez příkras, emoce hlavně v posledních dvou dílech uvěřitelné a s citem napsané a natočené. Tohle je prostě majstrštyk, který doporučuji! Samo, že pár detailů se vždy najde, co nesedí,ale není to nic velkého. PECKA 9,5/10

plakát

Nevina - Epizoda 8 (2021) (epizoda)

POslední díl skládanky a vše je uzavřeno..Spokojenost!

plakát

Nevina - Epizoda 7 (2021) (epizoda)

Hodně povedený díl, atmosféra, skládanka zapadá do sebe, emoce. SUPER!

plakát

Nevina - Epizoda 5 (2021) (epizoda)

Díl, kde už vše pomalu do sebe zapadá a příběhy se začnou prolínat.. Jop, ještě pár věcí chybí, ale budou to ještě nervy :)

Rozhněvaný muž (2021)

Ritchieho filmy miluju, jeho hračičkářství, cit pro detail, střih. Točí si podle sebe a to se mi páčí. Zde jde zase trochu jiným směrem, jednoduchým za to s citem natočeným.. Přímočarý děj, kde Statham jede svoji One man Show a jeho nasranost a hněv z něj přímo tryská.. No a jakmile se ocitne ve středu akce, je přesně tak drsná a nekompromisní, jak se čeká :) Já se moc těšil na tenhle film, takže jsem spokojen, akorát S.Eastwoodovi jsem to vůbec nežral a nějak mi tam neseděl.. 8/10

plakát

Nevina - Epizoda 4 (2021) (epizoda)

Zatím dobře promyšlené a nalánované, doufám že napětí bude až do konce!

Ovládací panel