Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Earl je vážně vtipnej delikvent a celá jeho rodinka je nádherně pošahaná.

Planeta opic (1968)

Jeden z pilířů filmových sci-fi filmů. Heston je chvilkami poněkud prkenný. Závěrečná scéna na pobřeží je dnes už legendární ikonou stříbrného plátna.

Sejmi je všechny (2007)

Je to sice kravina, ale člověk se u toho dobře pobaví, pokud to všechno bere z velkou dávkou nadsázky. Paul Giamatti je opravdu výborný padouch.

Temný stín nad L.A. (2002) odpad!

strašná kravina, nechybí tady nic čím se může chlubit špičkový céčkový film, včetně kajícího se poliše ...bléééé

Skrytá identita (2006)

Výborný po všech stránkách, stejně jako originál.

Forrest Gump (1994)

Tady už není co dodat, snad pouze neskutečný dabink Dlouhého

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Přiznám se že ze začátku jsem na to koukal hlavně kvůli Anně Paquin. A jak už to u těchto amerických seriálů bývá vždycky to skončilo v tom nejnapínavějším. Tak jsem mrkl na další díl a na další až mě to opravdu dostalo. Člověk nad tím nesmí moc přemýšlet a brát to opravdu jen jako zábavu na večer, protože upřímně je to fakt konina :). Druhá série ještě víc než ta první, to už jsem málem nevydýchal. Třetí série je o něco lepší než dvojka, na můj vkus je to ale až moc zamotané. Mimochodem má tenhle seriál pro mě prvenství v tom, že má nejlepší úvodní znělku .... ta je naprosto nechutná a sexy :))

Samantha Who? (2007) (seriál)

Jak se napravit, když jste celý život strašná mrcha? Těžko!! A moc Vám nepomůže, když si po autonehodě nic nepamatujete a za nejlepší kámošky máte jednu další úděsnou mrchu a jednu potrhlou spolužačku ze základky. K tomu rodiče na baterky, přítele kterému máte co vysvětlovat a vrátného co si o Vás myslí jen to nejhorší. Shrnuto a podtrženo pět hvězdiček a spoustu zábavy!!!

Mrtví jako já (2003) (seriál)

Velmi trefné a velmi zábavné. Celé je to hodně vtipně a chytře napsané. Georgininy monology mě občas rozbrečely smíchy. Chvíli mi trvalo si zvyknout na Ellen Muth, ale postupem času jsem si ji opravdu oblíbil. Škoda jen že nehraje víc.

Bratříčku, kde jsi? (2000)

S touhle trojkou jsem řval dvě hodiny smíchy. Clooey tak jak ho neznáte, byl jsem strašně mile překvapený kolik komiky se v něm skrývá. A Torturro s Nelsnem? Nejlepší komická dvojka od dob ..... no vlastně vůbec! Všechny postavičky co na své cestě potkají jsou fakt zabavné a provázejí je až k neodvratné potopě. Jednu postavu musím vypíchnout ... John Goodman ... co to je za "božského" parchanta ??!!! Coenové doladily tenhle kousek k dokonalosti výborným soundtrackem.