Šílený Max (1979)

Tři hvězdičky už jen proto, že mi film hodně připomínal Fallout, který jsem hrál krátce před shlédnutím filmu :-)

71 fragmentů chronologie náhody (1994)

Filmy, kdy sledujeme osudy několika na sobě nezávislých postav, jejichž osudy se v jednom (či několika) okamžicích spojí, jsem viděl několik a opravdu je mám rád. Tento k nim, ale patřit určitě nebude. Přestože film trvá jen něco přes hodinu a půl, měl jsem opravdu nutkání ho několikrát vypnout. Možná je to intelektuální umění a já jsem úplný buran, ale koukat 5 minut na to, jak jeden z hlavních hrdinů odpaluje ping-pongové míčky.....

Kronika mutantů (2008)

Trochu neznámý film podle známé hry. Bohužel asi autoři zvolili název jen kvůli reklamě a prezentaci snímku, protože film s hrou nemá příliš společného - jen názvy válčících stran. Film je natočen v (mně) sympatickém komiksovém stylu se sympatickými "hellboyovskými" herci Ronem Pearlmanem a Annou Walton.

U mě dobrý (2008)

Dannyho parťáci po česku s příjemně melancholickou atmosférou.

Klíč (2005)

Přesně typ horroru, který mám rád. Žádné potoky krve, jen přesně dávkované napětí. Za pointu hvězdičku navíc - byla opravdu skvělá.

Ti druzí (2001)

Film, který k budování strašidelné atmosféry nepotřebuje potoky krve nebo laciné lekačky a přesto skvělé dávkovanými porcemi napětí dosahuje v divákovi pocit stísněnosti po celou dobu promítání. A skvělá pointa na závěr!!!

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Skvělý "ukecaný" seriál. Navíc má hlavní postava ráda filmy stejně jako já :-)

Happy End (1967)

Geniální, originální a především na české poměry netradiční film.