Cyber Tracker 2 (1995)

Akční sci-fi s velmi rychlým spádem ze známé béčkové produkce Pepin-Merhi o policistovi, jehož manželka byla unesena a nahrazena cyborgem, který následně zabil guvernéra. Policista po manželce pátrá a během toho postřílí obrovské množství lidí, zničí mnoho aut i budov.

Zuřiví andělé (1995)

Hezká Monet Mazur jako rocková zpěvačka, která se zaplete do války dobra a zla, v níž se ďábelský kult snaží přivést satana na zem. Rock´n´rollový fantasy thriller zpracovaný podle podobného mustru jako řada Prophecy. Příliš nudný film s příliš špatnými triky, jehož závěrečný souboj démona s andělem je natolik úděsný, že jsem hodnocení musel snížit až na jedinou hvězdičku.

Temná věž (1987)

Mrakodrap je ovládaný zlým duchem. Umývač oken si skočí šipku z 29. poschodí na chodník, hlídač se dobrovolně nechá přejet výtahem, nějací poliši se s chutí navzájem postřílejí a tak podobně. Hlavní architektka, detektiv a parapsycholog se dají do objasňování záhady. Velmi nudný video-kus,velmi špatný.

Snílek (1990)

Všemi opovrhovaný středoškolák se zamiluje do nejhezčí spolužačky a v jeho snech! ho ona miluje taky. Taková blbina těžící z obliby teen komedií v 80. letech.

Bikiny Shop (1986)

Bratři zdědili krámek s bikinami, plný spoře oděných děvčat. Nenáročná zábava, která by se dala doporučit jako výplň některého pochmurného odpoledne.

Srpnové velryby (1987)

Studie stáří. V minimalistickém příběhu dvou starých dam asi nejeden divák najde kousek i své vlastní babičky, já ho tam našel. Takovýto film o podzimu života však působí kapku mdle, chybí šťáva, nějaké to vygradování.

Prázdninová revoluce (1987)

Konflikt mezi účastníky letního tábora a jejich táborovým vedoucím je vykreslen možná nepříliš uvěřitelně, ale pokud budete jenom sedět a moc nepřemýšlet, mohlo by se toto velmi dramatické dobrodružství líbit. Rozhodně jsem se nenudil

V pasti (2005)

Miniaturní thriller, který se celkem odlišuje od běžného standartu tohoto žánru, na mě bohužel nezapůsobil zrovna strhujícím dojmem, spíše trošku zdlouhavě.

Bestie Karla (2006)

Kinofilm, který vypadá jako naprosto rutinní televizní snímek. Takhle extrémně morbidní obsah by měl mít prostě i odpovídající zpracování, jinak to celé mělo raději zůstat u patnáctiminutového dokumentu. Nepříliš zajímavé

Hříšný tygr (1988)

Patrick Swayze je Chuck Tiger Warsaw, vyléčený narkoman, který se po letech vězení vrací do rodného městečka, které opustil po krádeži spojené s násilným konfliktem s otcem a pokusu o incest s vlastní sestrou. Nyní chce všechny přesvědčit, že se změnil, ale jak se zdá, odpustit mu nikdo nehodlá. Konvenčně natočené, lehce deprimující drama, zanechává poněkud sterilní dojem. 51%