Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
1 fanoušek
Vodnarenka
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Animovaný
Sci-Fi
film
seriál
pořad
divadelní…
USA
Velká Británie
Česko
Německo
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Osudový dotek
(2004)
X-Men 2
(2003)
X-Men: Poslední vzdor
(2006)
X-Men
(2000)
Byl jednou jeden král...
(1954)
Příšerky s.r.o.
(2001)
Návrat do budoucnosti II
(1989)
Císařův pekař - Pekařův císař
(1951)
Návrat do budoucnosti
(1985)
Moje tlustá řecká svatba
(2002)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
Fanklub
(1)
ketty16
Časové pásmo bylo změněno