RRRrrrr !!! (2004)

naprosto souhlasím s Makerem!

Doba ledová (2002)

Tak tohle já hodně můžu:-) Skutečně mám tento animák daleko radši než tolikrát zmiňovaného, pro někoho lepšího, Shreka. Meny, Sid a Diego jsou hrdinové mého srdce, opravdu moc pěkná podívaná s pro mě lepším humorem. No a to jsem ještě zapomněl na šavlozubou veverku... ta je samozřejmě taky super. Skvělá vložka, která se nacpe skoro všude a přitom vůbec nepřekáží. A když ještě vezmu scénku s blbouny... bomba:-D moc jsem se bavil. Srdeční záležitost, jakou si u mě mezi animáky drží jenom Pixar. 95%

2001: Vesmírná odysea (1968)

Jsem docela zklamaný, záběry jako běh dokola ve vesmírné stanici apod. jsou jistě mimořádně zvládnuté a tím spíš na rok 68. I efekty jsou mimořádně povedené, ale čekal jsem i nějaký nápad a pointu....sci-fi je můj nejoblíbenější žánr, takže jsem čekal skutečně mnohem víc. Objevují se zde sice i scény s poměrně hustou atmosférou, ale já hlavně nevím o čem ten film vůbec byl? o tom, že se může vymknout umělá inteligence z rukou a může to dopadnout špatně?? nebo o tom černém kvádru??? jsem z toho nějaký zmatený..... prosím vás, je možné, že jsem skutečně velkej debil a tu pointu tam nevidím jenom já, a tak mě prosím když ji tam uvdíte dejte vědět, dík, ps: na mě je to až moc umělecké a 15 minut zběsilých obrázků na konci.... nuuudaa

Mlha (2007)

Nechápu co se zde přítomné většině na tomhle filmu líbilo? Předem se omlouvám, mě to přišlo jako hrozná sračka. Vážně jo, hloupá zápletka a ty obludy.... víc bych věřil nějaké parodii než tomuhle. Jsem hodně hodně moc zklamán, protože podle vašich komentů jsem čekal scifi horor s trochou fantasy a né absolutní slátaninu co se týče děje i provedení. A ten tolik opěvovaný konec, mě přišel to nejblbější na celém filmu... i kdyby to skončilo tím, že celou oblast vybombardují podobně jako v Cloverfield, byl bych daleko radši. V ničem se mě tento film nedotkl. Pro mě to byly odporně dlouhé a nezábavné 2 hodiny a za to Darabontovi děkovat fakt nebudu.

Velká ryba (2003)

jsem zklamán, takové hodnocení a komentáře... a mě se to přitom ani trošku nedotklo, na konci jsem se dokonce musel sám snažit ze sebe dostat nějaké emoce, a stejně nic. Žádná sláva pane Burtone.... čekal jsem silnější příběh a ne Alenku v říši za zrcadlem... samé pohádkové příběhy a natočené tak, že se mi jim prostě věřit nechtělo... ani když na konci odhaloval syn důkazy... zas na druhou stranu nemůžu říct, že by to byl špatný film, to rozhodně ne, ale s tím kolik jsem tady na něj viděl chvály opakuji první dvě slova, jsem zklamán

Tisícročná včela (1983)

Příliš utahané a technickou kvalitu, hlavně zvuk, taky nemůžu pochválit. Kdyby to bylo starší, přehlídl bych to, ale 83? to se na mě nezlobte, ale ten zvuk (dabing) je prostě špatný. Sotva 50%

Drž hubu! (2003)

Perfektní! Moje druhá nejoblíbenější francouzská komedie s naprosto úžasným Quentinem. Scéna se skvrnou, jeřábem nebo s prdícím balónkem.... :-D ještě teď se směju. Krásně milý humor postavený hlavně na výkonu G.Depardieu. Fakt super sranda, vřele doporučuji!

Městečko South Park (1997) (seriál)

Stan: "Kartman ještě nikdy nevyhrál, on se akorát vždycky nasere a jde domů!" Kartman: "Jo?!?! vážně? Seru na vás! Ja jdu domů!" :-D geniální...........

Saturnin (1994)

Nádhera! Knihu jsem nečetl, a tak nemůžu porovnat, ale ať už je jakákoliv, film je krásný. Skvělý, inteligentní a hlavně hrozně milý humor. A herecké obsazení? Výtečné! Jak Vízner tak i Havelka jsou perfektní a taky se mi hrozně líbí Milan Lasica a jeho úžasný životní styl. Jedna z mých nejoblíbenějších českých komedií.