Mladí a neklidní (1973) (seriál) odpad!

Když už to má tak nízké hodnocení, tak přidám taky svou troškou odpadu do mlýna :-) V TV to dávali když jsem byl hodně mladý (a neklidný), a několik dílů jsem viděl, díky čemuž můžu říct, že dívání se na tenhle shit se vyrovnává výplachu mozku!

Predátor (1987)

Další film mého mládí, tohle byl v té době neskutečný masakr, a kdo neviděl predátora, jako by nebyl.

Holka na zabití (1975)

Celkem nudná rádoby detektivka, na kterou radši zapomenu.

Bejvalek se nezbavíš (2009)

Ničím nepřekvapující romantická komedie o proutníkovi a zatvrzelém odpůrci monogamie, kterému se zjeví během předvečera svatby jeho bratra tři duchové. Jeden ho zavede do minulosti, druhý mu ukáže současnost a třetí zase budoucnost, a společně jim jde o to, aby se aspoň trochu změnil a našel v sobě aspoň kousek citu. Pár vtipných momentů se našlo, ale jinak průměr. 60%

BloodRayne (2005) odpad!

Příšerně odfláknutý film podle průměrné PC hry, u některých scén jsem se až smál jak byly trapné.

Koralína a svět za tajnými dveřmi (2009)

Jeden z nejlepších ručně animovaných filmů, co jsem měl možnost vidět. Henry Selick se svým týmem dokázal vytvořit nádherný svět plný chvílemi až bizarních kreatur, který jsem jedním slovem hltal! Příběh dívky, která za malými dvířky v jejich novém domě objeví lepší kopii současného světa byl označil lehce nadprůměrným, a rozhodně potěší jak děti, tak jejich rodiče. Za normálních okolností bych to viděl tak na 4 hvězdy, ale to, jak si animátoři poradili i s těmi nejmenšími detaily, mě přimělo dát plné hodnocení - zkuste si všimnout do jakého detailu jsou vytvářeny vlasy, oheň (je ručně kreslený) nebo mlha, která je reálná. Za zmínku stojí také scény s velkým počtem postaviček, které rozanimovat muselo být časově nesmírně náročné. Celý animák ještě nasnímali pro projekci ve 3D a to beru jako další velké plus. 93%

Vicky Cristina Barcelona (2008)

Woody Allen stále umí. Tentokrát nás zavedl do romantikou překypujícího Španělska, aby nám vyprávěl příběh čtyř lidí, kterým v lásce něco chybí a každý se tu svou chybějící ingredienci snaží najít po svém. Vicky (toužící po konvenční lásce) a Cristina (toužící po netradičním vztahu), se vydávají na prázdniny do Barcelony, aby zjistily, že ne všechny jejich touhy musí být zákonitě správné. Při svých toulkách narazí na bohémského malíře a poté i jeho ex-manželku, a pak už nic nebrání v rozjezdu hereckého koncertu všech čtyř zůčastněných na téma lásky a mezilidských vztahů. Včechny tři dámy navíc oplívaly neuvěřitelným sex-appealem, a do nádherně vykresleného prostředí Španělska náramně zapadly, jen radost pohledět. 88%

Megažralok vs. obří chobotnice (2009) odpad!

Chybí tu hodnocení Megaodpad, protože tahle sračka by si ho zasloužila! Takhle bohužel jenom odpad. -20%