Neděle u Tiffanyho (2010) (TV film)

Taková milá romantická komedie s fajn sci-fi námětem, jen škoda, že působí tak moc televizně. Čarodějka Alyssa Milano bezvadná, chlapské osazenstvo nic moc. Celkově lehoučký nadprůměr. 60%

Skryté zlo (2018)

Žádný horor, spíš kriminální drama s prvky thrilleru, což mi vůbec nevadí. Film začne velmi zajímavě, ale s postupujícím časem nabaluje jednu hloupost na druhou a konec rozhodl, že z toho nakonec bude spíše podprůměrná záležitost, i přes fajn obsazení Bartyho Skrka juniora a Misfits Sheehena. Málokdy se mi to stává, ale v tomto případě je hodnocení na csfd spíše nadhodnocené. 45%

Telefon (2020)

Jako jo, ke konci těch hloupostí přibývá a klidně to mohlo mít o 15 minut méně, ale jinak je to fakt bomba, která se sleduje jedním dechem. Korejci prostě umí a Japoncům dávají čím dál víc na frak v hororech. Super!

V zajetí (2020)

Přesně můj šálek kávy. Horor to není, ale napínavé, nervy drásající, perfektně natočené to teda je. Nebudu to víc okecávat, doporučuju si k tomuto filmu nic nečíst ani nezjišťovat. Herecké duo na výbornou! *****

Zvrácenost strachu (2020)

Fantastickej thriller z divočiny, který od začátku (téměř) do konce drží diváka na skřipci a utahuje a utahuje. Škoda, že to v posledních asi 10 minutách trochu přehnal a zároveň vlastně ztratil tu sílu, kterou si celou dobu drží. V zásadně to ale není nic, co by Vás mělo odradit, až na pár logických nesmyslů. Rozhodně jděte do toho a nejlépe bez toho, abyste si četli o čem to je. Super nízkorozpočťák! 75%

Co by kdyby (2014)

Lehce nadprůměrná rodinná sešlost po úmrtí táty. Jasona Batemena nemám moc rád, většinou hraje dost slabé role, ale tady byl kupodivu snesitelný. 65%

Duše (2020)

Mooc pěkný animák, ale asi bych ho nezařadil mezi moje nejoblíbenější. 80%

Tajemství staré bambitky 2 (2022)

Tahle pohádka se mi strašné blbě hodnotí, protože jsem strávil jako součást komparzu celý natáčecí den s herci na zámku v J. Hradci, kde jsme si pokecali s Lábusem, Vladykou i samotným producentem, který nám pověděl spoustu zajímavostí. Na to, že se podařilo získat opravdu dost prostředků, tak jsem to moc nezaznamenal ani na kameře ani na výpravnosti. Nicméně pohádka na mě působila roztomile, hezky, jen postrádala trochu důstojnější příběh. je to velká škoda a velká promarněná příležitost, protože herci jsou dobří, peníze taky byly, jenom tam nebyl ten příběh, ani lepší výpravnost a kamera. Takže 3 hvězdy, ale spíš za to, jak hezký natáčecí den jsme zažili na zámku v J. Hradci než za tu samotnou pohádku :)

Vánoční princ (2017)

Takový průměrný vánoční film ze světa bohatých. Neurazí, nenadchne, jako jednohubka asi dobrý. 50%

Vzpomínky na Itálii (2020)

Film má asi hodinku a půl a přesto jsem musel film několikrát přetáčet dopředu, jak moc se místy vlekl. Přitom pozadí filmu (rozloučení se zesnulou matkou - reálnou) je tak silné. Dost mě to mrzí, protože prostředí je to nádherné, bylo i fajn vidět Liama v nějakém jiném než akčním filmu, ale ten děj a scénář byl hrozně slabý. Škoda... :(