Stážisti (2013)

Totálně promarněná šance na oddechovou komedii s touto dvojkou Nesvatbových. Škoda scénáře, škoda příběhu, je to totálně nezvládnuté. Víc k tomu asi není co dodávat. 20%

Psí poslání 2 (2019)

Srovnatelné s jedničkou, prostě milé dojemné a pro pejskaře. To sice nejsem, ale film beru :) 75%

Jedno přání (2003) (TV film)

Průměrná ale milá americká komedie. Proč ne :) 60%

Zemětřesení (2018)

Prvních 60 minut hrůza děs. Divnější chování postav jsem dlouho neviděl, scénář naprosto nevěrohodný. Nicméně závěrečných 40 minut nám nabídne to nejlepší, co katastrofické filmy můžou nabídnout a shrábne do hrsti většinu holywoodských bijáků. Kéž by Norové uměli nabídnout dobrý příběh, protože v trikách a zpracování katastrof jsou o hodně dopředu. Přitom taková blbost jako padající mrakodrap... No, když to shrnu vypadalo to na odpad, ale pak přišlo neskutečně povedené vyvrcholení, které nabídlo lepší akci i napětí než většina amerických filmů podobného ražení. Celkově 60% a trošku zklamáni, protože to mohla být bomba.

Žena na válečné stezce (2018)

Člověk si musí zvyknout na tu partu muzikantů a trojici ukrajinských zpěvaček, ale jinak super film o ekologii tak trochu jinak. Chválím! :)

Králíček Jojo (2019)

Mám rád podivné filmy, ale tohle bylo na můj vkus podivné až moc. Nezaujalo mě to... 40%

Umění tančit v dešti (2019)

Hodně slzopudný film. Komedie ani náhodou, spíš psychologické drama, ale i tak film, který stojí za zhlédnutí. 70%