Nezapomeň na mě (2010)

Ze začátku jsem se obávala, pak i věřila, ale nakonec jsem více než mile překvapena. Tedy až na konec, autoři asi nevěděli, jak děj ukončit tak tam práskli tohle, což je podle mě škoda. Ravin je sympatická, Cooper i Brosnan pořád jedou a celkově nemůžu záporně hodnotit ani Pattinsona, který se možná po uniknutí z role metrosexuálního upíra skutečně stane hercem, v tomhle filmu mi ukázal, že potenciál tu je. Celá atmosféra filmu, jakou potkáme jen jednou za rok, mě dostala. Zatím hodnotím takhle.

Stáhni mě do pekla (2009)

Fakt jsem se těšila, že konečně zase shlédnu kvalitní horor, ale asi jsem z toho už vyrostla. Miluju Raimiho Evil Dead, jenže přesně v tomhle jsem chybovala, už nikdy nebudu nic očekávat. A na plochou hlavní představitelku, které vám na konci ani není líto, radši zapomenu, a na neuspokojivý finish ještě více.

Nepohodlný (2005)

Momentálně dávám 5*, uvidíme po týdnu, kdy se mi to rozleží v hlavě, protože tak silný dojem nejde jen tak vytřepat.

Posel (2009)

Trocha oddychu od typických vojenských filmů, kterých v dnešní době vzniká nespočetně, tento film nám dává zcela jiný pohled na současnou situaci na Blízkém Východě, nestará se o politiku, v podstatě ani o ty, kteří tam jsou, ale spíše o ty, kteří jsou tady. Rozhodně nejzajímavější stránkou filmu jsou skvělé herecké výkony, ale co by ne, když jde o takové atraktivní obsazení. Příběh je silný a vtáhne člověka do stejného srabu, ve kterém je hlavní hrdina. Scénář všechno dotáhne do finishe a splní vše, co nám slíbil.

The Hire: Ambush (2001)

Chudé, oproti ostatním nemá nic k nabídnutí.

The Hire: Ticker (2002)

Tentokrát těch pár minut nestačilo, aby to na člověka udělala jakýsi dojem.

The Hire: Beat the Devil (2002)

Gary Oldman jako totální magor, samo o sobě by to stačilo, ale dali nám toho mnohem víc.

The Hire: Powder Keg (2001)

I přes délku mnohem více působitější než kdejaký film. Alejandro tomu opět dal kus svého talentu, který podpořily i herecké výkony.

Smrt čeká všude (2008)

Původně mě zaujala jména Ralpha Fiennese a Davida Morse, a přestože tam mají jen velmi malé roličky, tak mě ten film ani trošku nezklamal. Právě tyto malé role zahrané známějšími herci byly hezkým spestření. Kromě skvělých hereckých dovedností hlavních třech představitelů mě nadchla i hudba a hlavně kamera. Po Black Hawk Down druhý nejlepší válečný film.