• Krátkometrážní

Leviatan (2014)

Takto ma už poriadne dlho nič nezasiahlo. Kritika takéhoto kalibru, takej "super zeme, zriadenia a velikosti národa" z vlastných radov sa len tak nevidí. Kor v Rusku. Divím sa, že ho za to ešte nezavreli. V skratke sme všetci (do bodky) takí leviatani.

Temný případ (2014) (seriál)

Nemám ani slov. Počkal som si na všetky diely a zhltol ich za dva dni. To čakanie stálo za to. Výborne charaktery dvoch detektívov, ktorí sú miestami dosť komický a dokonalé ulepené prostredie Lousiany. Prípad jak delo, taká stará detektívna škola. V dnešnej dobe by som niečo takéto už nečakal. Pre fanúšikov krimi detektívok povinná jazda. _________________ Druhá séria za **. V podstate je to úplne iný seriál, takže by nebolo od veci dať tomu osobitné zaradenie nech sa hodnotenia nemiešajú s excelentnou jednotkou.

Na jezeře (2013) (seriál)

Top of the lake by si zaslúžil poriadnu analýzu. Je v čom sa pitvať, čo rozoberať. Vrelo odporúčam!

Šéf (2011) (seriál)

H.U.M.U.S.S.

Domek z karet (2013) (seriál)

Urobí sa Vám zľahka nevoľno...no možno aj trochu sťažka, ale výborné. Odporúčam na lačno.

Hon (2012)

Rodinné a komunitné dogmy na hrane priepasti a ukážka toho, že ľudia veria hlavne tomu, čomu sami chcú. Extrémne intenzívny film, ktorý by ste si nemali nechať ujsť.

Zločin (2011) (seriál)

Krimi jak brno. Dvadsaťšesť dielov (myslím) na vyriešenie jednej vraždy? Fakt haluz.

Černé zrcadlo (2011) (seriál)

It`s a sick world. Be a part of it!