Jazzzz

okres Ústí nad Orlicí
student

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20
    • 25.2.2019  21:39

Ja vim, ze o detech se vetsinou rika, ze jsou krasne, ale holcicka v tomto filmu se mi vuuuubec nelibila. Jeji bracha vypada spis jako bracha Kumara ze Zahulime, uvidime a tim, ze si obcas pafne s kamarady tento dojem jen utvrzuje. Otec od rodiny se zazracnym zpusobem ve filmu zcela ztraci a zaslouzil by oceneni Hlavni cena za nejneviditelnejsiho herce ve vedlejsi roli. A matka? To je nejvetsi klenot... Jen misty mi jeji herecky vykon prisel uveritelny, reakce strojene a misty prehravane, az by se hodilo z filmu par scen vystrihnout. Jedina scena z filmu stoji za zminku, a to kdyz matka dorazi na terapeuticke sezeni a zacne o sobe vykladat, to jsem se opravdu pobavil, to by bylo za hvezdu, a pak krvave sceny spolu s pomerne prijatelnym koncem za hvezdu druhou. Lekavky nejsou a konzistentne potemela atmosfera se i diky histerickemu vykonu hlavni herecky nedari nastolit. Myslim, ze s trochou vice casu stravenym ve strizne, by se film mohl dostat i na krasne 3 hvedy. V pripade, ze by se komplet vymenilo herecke obsazeni mozna i na hvezdy 4...

• 25.2.2019  17:50
    Annihilation (2018)

Tak tohle pro mne bylo velike zklamani... Ani ty tri hvezdy se mi davat nechteji, ... Napad o tajemne rozpinajici se bubline se mi celkem libil, i zacatek filmu, asi tak do te doby nez prileti vrtulnik. Od te doby nuda, ... Sem tam hezky provedena vizualni stranka, efekty a krapet akce, ale na tak dlouhy film zoufale malo vseho, a kdyz k tomu dodate i spatny konec pak je jasno v tom, zda si nekdy tenhle film znovu pustim. Slo o prumerny, az zbytecne protahovany film.

• 20.2.2019  18:50

Film zacal naprosto skvele, pokud nepocitam prvnich 5 minut, ktere nemohu hodnotit, protoze jsem se opozdil s pri prichodu do kina. Cele mesto, grafika, akce i dej mne velice bavili. Do velkooke roztomile Ality, ktera si ujizdi na zivote jako pod vlivem omamnych latek si nelze nezamilovat. Jen bohuzel Alita podle mne prilis brzo objevi svuj, ne prilis skryty talent, a pak uz bohuzel nema cim prekvapit. Od tohoto filmu jsem zadny super pribeh a vymazlenou zepletku necekal (necekal jsem ani romanek na ktery bohuzel doslo), ... Skoda, ze akce nebyla ve filmu rozdelena rovnomerne. Ke konci kde jsem ocekaval vice akce, jsem se ji nedockal. Bohuzel tvurci pred ohromnym potencialem, ktery skryvali akcni sceny a graficke efekty, dali prednost romanticke zapletce, kterou ja bych si klidne pro vice akce odpustil. Tento film mi pripada, jako kdyz mate kolt se smrticimi naboji. Bohuzel vsechny kulky si vystrilite pomerne rychle a na zaver uz jen tak cvakate naprazdno bez patron.

• 16.2.2019  09:42
    Zvířátko (2016)

Mam moc rad nepredvidatelne filmy. Jeste radsi mam filmy, ktere se jevi predvidatelne a pritom skonci uplne jinak nez jste predvidali. Herecky to Ksenia a Domic taky zvladly obstojne.

• 16.2.2019  08:51
    Feed (2005)

Pecka. I kdyz behem sledovani filmu jsem pozitivnimi emocemi moc nesrsel, protoze rozhodne nejde o pozitivne ladeny film. Presto tento film prisel s necim novym. Tedy mozna jen pro mne novym, nehezkym, misty az odpornym, naturalnim ale od napriklad Srbskeho filmu, pomerene uveritelnym, realnym. I kdyz jsem zpravam tohoto typu nikdy nevenoval mnoho pozornosti, po shlednuti tohoto filmu mi doslo, jak dalece muze zajit uchylka, jejiz hlavnim predmetem je jidlo a prejidani. Dozajista jste nekdy zaslechli, ze nektera 300kilova Americanka si nepreje nic jineho nez byt nejtlustsi na svete, a nebo, ze nejaky uchyl si dal inzerat ve forme: "pral bych si byt sneden..." Nikdy jsem o techto tematech nepremyslel tolik jako po shlednuti tohoto filmu. Musim priznat, ze tento film mozna nenabizi "filmove" tak kvalitni zpracovani jako Srpski film, ktery je mnoha priznivci vysoce hodnocen pro jeho filmove kvality, ale pro mne osobne Srbski film oteviral dvere, ktere by meli zustat zavrene, narozdil od tohoto kousku.

• 16.2.2019  08:15

Moji vyhodou zrejme bylo, ze jsem od filmu na ktery jsem nahadou narazil v televizi mnoho necekal. Diky tomu jsem jim byl misty i prijemne prekvapen. Rozhodne jsem se nenudil a jakozto vecny mrmlal ohledne toho jak horory obvykle konci, jsem byl se zaverecnou pointou spokojen, davala mi smysl a logiku. Proc tedy po kladnem komentari pouze tri hvezdy? Film lec neni nudnym, neni ani zadnou peckou a vse co v nem je lze vstrebat ihned na prvni shlednuti. Rozhodne v nem neni nic co by mne primelo k tomu si ho v dohledne budoucnosti poustet znovu.

• 28.2.2018  12:06
    Co na to Češi (TV pořad) (2016)

Matonoha je traged, pořad stojí za prd, soutěžící týmy jsou většinou taktéž tragédie, ale nějak mě baví spolu s nimi hádat jak odpovídali češi na položenou otázku a díky zoufalemu komentatorovi se někdy i hodně pobavim.

• 28.2.2018  11:56
    Dost (2002)

Poměrně nizká hodnocení mne nastěstí neodradilo od shlédnutí tohoto filmu. Je pravda, že moje očekávání se zdaleka nenaplnila. Ale i přesto jsem se u filmu nenudil. Začátek mne velmi potěšil rychlým spádem. Dokence možná až moc rychlým. Po poměrně rychlé gradaci totiž následuje poměrně dlouhá nudná pasáž ve které za zmínku stojí pouze opravdu zarážející nelogické chování číšnice Slim. Po této nudné pasáži se film změní v něco co jsem vůbec nečekal. Bližším popisem by se muj komentář mohl stát off topicem, tudíž se nebudu více rozepisovat. Ale co musím dodat je, že ke konci filmu jsem se hodně pobavil a nečekaně si připomenul moje oblíbené filmy o Rockym...

• 5.8.2016  21:33

Film mě velice pobavil. Stejně jako Islandské oslavy gólů na u tube a stejně jako Islandský národní tým na Euru 2016. Něco na těch Islanďanech bude... Tento film rozhodně stojí za shlédnutí. Místy až opravdu černý humor a originální vtipy dělají z tohoto filmu hororovou komedii, kterou by jste si neměli nechat ujít,

• 5.8.2016  20:55

Jakožto dlouholetého hráče WoW a čtenáře knížek jsem se samozřejmě filmu nemohl dočkat. Jakmile byla možnost shlédl jsem ho a to několikrát během prvního týdne. Bohužel pocity z něj byly rozporuplné. Co se filmového ztvárnění orků a světa Azeroth rozhodně nemám žádné výhrady. Magie a souboje nejsou zpracovány nijak lacině a na film se velmi dobře dívá. Film bude, ale dle mého názoru mnohem přijatelnější pro lidi nečtoucí knihy s tematikou Warcaft neznající detaily ohledně příběhů. Protože film se v mnoha věcech lehce a v dalších dost radikálně odklání od knižních předloh. V krátkodobém měřítku to chápu a ona zjednodušení příběhu jsou daň za to, že tvůrci se pokusili udělat film stravitelnější pro laické diváky. Bohužel jim nedošlo, že znalce a fanoušky tím mohou značně otrávit. Některé změny v ději bohužel mohou mít fatální vliv na další pokračování. Jakožto poměrně pozitivní bych hodnotil to, že film se nachází kdesi v novodobé éře Warcraftu což dávám tvůrcům mnoho prostoru pro případné pokračování oběma směry. I přes velké znechucení z výše zmíněných odklonů od knižních předloh nemohu film hodnotit pouze třemi hvězdami, když uvážím kolikrát jsem ho od jeho získaní viděl. Ale jsem si víc než jistý, že na pět hvězd pro mne osobně nedosáhl.

• 5.8.2016  20:36

Zjištění, že je na světě nový díl Star Wars mě velice potěšilo. A o to více když jsem zjistil, že v něm uvidím některé ze starých hrdinů jako Leu, Žvejkala, Sola... Bohužel film pro mne již takovým potěšením nebyl. Přirovnal bych to asi ke stejnému zklamání, jaké jsem měl když mi v nových Xmanech ukázali mladého doktora Xaviera a Magneta... Nový hrdinové pro mne postrádají charisma a vtipkují na můj vkus až moc. Nemluvě o tom, že nový "chrňous" (jak jsme v dětství nazývali Darth Wadera) se odmaskuje již při prvním setkání a rozhodně nesahá původnímu ani po kotníky. Co je na filmu však nejvíce znepokojivé je jeho až šílená podobnost s původními StarWars... Místy jsem si připadal, že jde o předělávku filmu starého a nikoli o film nový. A dost se obávám, že již třetí zničená hvězda smrti by mohla stačit k tomu, aby nejen Imperiu ale i tvůrcům dalších pokračování došlo, že je třeba přijít s něčím novým.

• 21.4.2016  21:31
    Doktorka Quinnová (TV seriál) (1993)

V době Ordinací v růžové zahradě a Ulic, je tento seriál opravdovým skvostem a mohu ho všem doporučit. A to myslím opravdu bez nadsázky a humoru. Vztah (úcta a respekt) k alternativám medicíny a k indiánům, černochům a divokému západu a přírodě samotné. Mám pocit, že s přibývajícími léty dokážu seriál ocenit mnohem víc než před lety, kdy jsem ho sledoval se svoji babičkou. Rozhodně v sobě nese mnohem víc morálních pouček než většina nově vznikajících seriálů.. Jak smutné, že filmaři před lety si uvědomovali, že seriály mohou diváky i poučit a vzdělat.

• 21.4.2016  21:25
    Sharknado 2 (TV film) (2014)

U prvního dílu jsem se královsky bavil. U dvojky se dokonalá jedinečnost jaksi vytratila a jde o to jen vyvařit více úspěchu ze skvělé jedničky. Je pravda, že ve filmu uvidíte věci, které by Vás ani ve snu nenapadli: Jako třeba asi nikdy nepochopím jak mohlo někoho napadnout zfilmovat to, jak je někdo sežrán žralokem na toaletě v letadle, které letí tisíce metrů nad zemí. Ale to nestačí k tomu, aby se film dotáhl na tak skvělý první díl a opravdu na rozdíl od úžasné jedničky, je sledování dvojky už spíše urputným čekáním na konec. Finále je v tomto filmu na rozdíl od "Dokonale stupidního finále" v prvním dílu pouze "stupidním."

• 21.4.2016  21:19
    Žralokonádo (TV film) (2013)

LIDI???? Co to děláte? Odpad? Jedna hvězda? LIDI!!! Vy jste ale hodně zabedněný! Tenhle film jste asi opravdu nepochopili. Jde o dokonale zpracovanou parodii na všechny zvířecí horory. Jde o satiru novodobé společnosti a o největší filosofické dílo našeho tisíciletí... Na teď vážně - film je opravdovým brakem. Céčkem všech Céček, ale při troše nadhledu je film úžasným pokoukáním. Bojovat s létajícími žraloky barovou stoličkou? Či jejich likvidace motorovou pilou a brokovnicí? Mohl bych pokračovat... Myslím to naprosto upřímně, leč je film veden jako Sci-fi horor, já bych těžko hledal komedii, která mne dokáže takhle rozesmát. Slzel jsem při jeho sledování. Ne, neslzel, já jsem Brečel smíchy! A grandiózní finále dodalo zlatou korunku klenotu, který pevně věřím bude s přibývajícími léty ceněn víc a víc. Anthony C. Ferrante - chvilku jsem si myslel, že je blázen, ale po shlédnutí filmu jsem pochopil, jde o umělce, který stvořil dílo srovnatelné s legendárním Edem Woodem. I toho měli lidi, kteří si hrají na filmové znalce za blázna. Ale jde pouze o to, že režiséry tohoto typu nepochopili.A mě je líto Vás kdo hodnotíte tento film jako odpad, protože pláčete nad něčím, čemu je třeba se smát.

• 21.4.2016  21:07

I fanoušek hororu a mrazivého chvění v zádech si chce občas oddechnout. Zalovil jsem mezi animáky posledních let a zjistil jsem, že bohužel je výběr značně omezen. Po Boomu, který přinesl Shrek, Doba Ledová a Walle nastala dlouhá odmlka. A tak jsem při hledání narazil na tento počin. A jsem velmi rád, že jsem tak učinil. Film není opět žádný extra super zázrak, ale rozhodně mi dal vše co jsem od něj čekal. Pobavil jsem se a odreagoval a dokonce měl i krapet z těch hororů, které mám tak rád :)...

• 21.4.2016  21:01

Mám z toho kam seriál směřuje trošinku špatný pocit. Ono něco co mě nutilo jedním dechem hltat každý další příchozí díl se jaksi vytrácí. I nadále se seriálem sympatizuji, ale snad jen proto, že jsem věrný přeživším hrdinům. Zdá se mi, že došlo k velkému odklonu od Zombie hororu k hororu tvořeným asociálními psychopatiemy, které se nevyhnutelně objevují u všech přeživších. Neříkám, že je to jenom špatně, a pravděpodobně je to reálný postup společnosti v postapokalyptickém zombií světě, ale jak jsem zmínil, posledními díly nejsem rozhodně tak unešen jako prvními a zdá se mi, že tvůrcům brzi dojdou originální nápady. Snad by stálo za uvážení seriál ukončit nějak radikálně a s hrdostí a nenechat ho klesnout do brakových hodnot.

• 21.4.2016  20:53

Odmítám hodnotit každý díl zvlášť. Nevím proč se to tu vůbec na CSFD tak hodnotí. Přeci nechcete po fanoušcích ulice aby hodnotili nad 3000 dílů? Nebo ano? To od Vás není hezké. Možná jsem ochotný hodnotit jednotlivé série, a to taky udělám. První série má ode mne jasných 5. Díky tomu jak mne dokázala do seriálu vtáhnout. Díky tomu, že jsem si zamiloval jednotlivé hrdiny a že jsem opět našel seriál, který mi nedovolil jít spát dokud jsem nedokoukal všechny díly, které jsem měl k dispozici. Možná bych našel nějaká slabší místa, ale ta silnější je rozhodně několikanásobně převýší. Díky za tento serial.

• 21.4.2016  20:48

Nee, prosím. Proč herec dostává oskara za toto uplazené, uchrchlané, ucukané výkony? Tím nechci říci, že si ho DiCaprio nezaslouží, ale rozhodně si ho zaslouží více za každý jiný film než za tento. Pokud ho dostal za jeho tak moc medializovanou scénu s medvědem, pak promiňte ale to bych dokázal zahrát taky. Jde o množství speciálních efektů a opět trocha toho kříčení a chrchlání. A pointa? Myšlenka filmu? Já nevím, ale zažil sem něco jako zklamaní u filmu Grant Torino. O to větší zklamání tím, jak kladně je film hodnocen. Ano kamera, scéna a tyto prvky jsou ve filmu naprosto špičkové. Tím film převýšil mnou zmíněné Grant Torino několikráte, ale zbytek? Děj? Scénář? Myšlenka? Herecký výkon, který je oproštěn o veškeré emoce, protože hlavní hrdina se defakto jen plazí a chrchlá? Vždy jsem říkal, že udělat si karieru herce je nejsnažší na bláznech. Nyní však uznávám, že DiCaprio v roli blázna (Co žere Gilberta Grapea) byl naprosto ÚCHVATNÝ oproti tomuto hereckému výkonu. Upřímně se domnívám, že oceněni by měli být maximálně maskéři. Myslím, že jsem nastínil dostatečně jak na mne film působil. Opravdu mám nutkání film ohodnotit hůř, ale to by bylo nespravedlivé. Film je totiž koukatelný, ale pro mne osobně opravdu nedosahuje červených hodnot.

• 21.4.2016  20:38

Výborné!!! Excelentní. Opravdu nemám lepších slov, film mi vyrazil dech jako za poslední roky žádný jiný. Film nepřišel ani tak s ničím extra novým, ale jeho netradiční pojetí, jeho surovost a jednoduchost, jeho mrazivá atmosféra. Používám zde kladné hodnocení, ale měl bych po pravdě říci, že film je odporný, hnusný, divný a tajemný. No prostě takový jaký by měl horor být. Rozhodně doporučuji a zaručuji, že po jeho dokoukání se budete cítit podivně a trochu zhnuseně. Jasných pět hvězd, a ohromnou dávkou lítosti, že nevzniká více podobných... Po naskočení titulků, všichni diváci v kině zůstali sedět. Nikdo nevyskočil a nepádil domů jak tomu obvykle bývá. Konec přišel tak nečekaně, protože NIKDO se během filmu nepodíval na hodinky s myšlenkou kdy už ta blbost skončí...

• 21.4.2016  20:32
    Lucy (2014)

Začátek filmu je super, stejně tak i půlka. Bohužel čím víc film tlačí na pilu tím víc mi byl protivný. Ke konci jsem dokonce vážně uvažoval o jeho vypnutí. Skvělá myšlenka a opravdu ohromný potenciál této myšlenky byl dle mého názoru zničen tím, kam až se pokusil zajít.

• 4.4.2015  12:11
    Ghoul (2015)

Natož jak se o tomto filmu mluvilo v mém okolí než jsem na něj šel, ohromné zklamání. Film je skvělý do doby než aktéři dojedou do opuštěného domku. Což znamená, že mne bavil jen prolog a abych nebyl krutý posledních pět minut taky není k zahození. Jinak jsem se nudil a nemohl se zbavit dojmu, že film je směsicí různých filmů, které už jsem viděl. Nebudu je jmenovat, ale mnohem více bych ocenil čistě thrillerové pojetí tohoto tématu (kanibalství). Duchařiny mi do toho nějak nesedí, stejně jako mi nesedí dělat z Čikatila něco víc než jen psychopatického magora, který se zapsal do historie sériových vrahů jako jeden z nejbrutálnějších.

• 4.4.2015  11:57

Doufám, že se dočkám pokračování, které mi zase jednou vyrazí dech jak tomu bylo u jedničky a dvojky. Nebo alespoň pokračování, které mne pobaví jako třetí část. Ale zatím to tak nevypadá. Od filmu Wolwerine se nemůžu zbavit dojmu jisté průměrnosti. Na film se koukat dá, ale vždy mě něčím dosti zklame a ničím příliš nenadchne. Máme zde pár nových mutací, ale není jim věnováno příliš pozornosti. Naopak se tvůrci věnují již okoukaným charakterům. Wolwerin se stává čistě kladným hrdinou, který vždy dělá to co se od něj čeká, ne jako vzdorovitý samotář z prvních dílů, kterého jsem měl tolik rád. Doktor Xavier a jeho mladí, kdy obětoval své schopnosti a topí se v sebestředné lítosti mě neoslovil zcela ničím. Snad jen Magneto a Mystique to krapet táhnou a dělají to co se od nich očekává. Co bylo pro mne však největším zklamáním je ono přenášení mysli časem. Svět, který nám nabízí jak už sem dříve zmínil mutace všech možných variací je úžasným prostorem pro realizaci... Proč tedy tvůrci otvírají časové linie? Jeví se to jako by ztratili směr kam a tak se raději vrací zpátky - pro příklad Xavier. Je důležitou postavou, ale není jedinou, proč ho tedy musíme vidět v každém dílu, i přesto, že jsme ho již před 9 lety ve třetím díle viděli zemřít? Pod tři hvězdy nejdu, protože X-meny mám rád, ale film byl pro mne velkým zklamáním.

• 23.1.2015  21:07

Nemám rád happy endy, ale v tomto filmu jsem se za alespoň krapet šťastný konec modlil, protože to bylo teda opravdu celkem silné kafe. Surové, brutální... To že vše se odehrává mezi maory dělá film značně exotickým a ona tetování a přijímání do klanů na mne působilo až lehce post apokalyptickým dojmem. Po hodně dlouhé době konečně film, který mne posadil do křesla a donutil mne věnovat mu sto procent pozornosti.

• 8.5.2014  19:19

Další z mnoha filmů, který se snaží těžit z legendárního The Exorcist z roku 1973. Bohužel začátek velice a to opravdu velice pokulhává. Atmosféra se rovná nule, a bohužel nudný začátek se protáhne na celou první třetinu a skoro i celou polovinu. Během této části filmu jsem několikrát uvažoval o tom film vypnout a vůbec ho nedokoukat. Naštěstí jednoduché až amatérské pojetí pohledu na věc z jedné kamery mě poměrně zaujalo již před lety ve filmu Blair Witch, takže jsem u filmu setrval. Naštěstí jsem byl za to odměněn. Ano uznávám to co mě na filmu bavilo byli vše svým způsobem nápady, které slavili úspěchy už v jiných filmech, ale tento film je zdárně dal do kupy. Atmosféra začne houstnout a nechybějí ani lehce brutální scény viz noční setkání s kočičkou. Ashley Bell a její pojetí posedlosti se mi zamlouvá, zahrála to velice dobře, a po zjištění, že veškeré scény, pohyby a ohyby opravdu udělala sama bez pomoci jakýchkoliv speciálních efektů - nezbývá mi než říci Uau. Konec má bohužel ohromně rychlý spád a zanechává mnoho nezodpovězených otázek (tedy aspoň pro mne, někomu to zřejmě stačí). Tento film se dostává trochu dál než jak tomu bylo u předchozích Vymítačů a svým závěrem si otvírá dveře na velice dobré pokračování, které pokud se vezme za správný konec může být skvělé. K hodnocení i po těžké kritice začátku mě druhá polovina filmu líbila velice a to natolik, že tento film do pro mne nespadá do šedého průměru a musím ho hodnotit lépe.

• 8.5.2014  18:57
    You're Next (2011)

Velice jsem u filmu bavil. Atmosféra je hustá, zápletka velice překvapivá a celý film i jeho závěr mě velice mile překvapil. K pěti hvězdám nechybělo mnoho.

• 1.3.2014  11:18
    Total Recall (2012)

No páni to je snad poprvé co se mi remake líbil víc než originál. První díl na mne vždy působil dojmem kýčovité šílenosti a v ději jsem se ztrácel. Inovace tohoto filmu se mi líbila. Sice nejde o film, který by mě nějak nadchnul, ale rozhodně jsem se nenudil. Musím přiznat, že ke kladnějšímu hodnocení přispělo i obsazení Kate Beckinsale, kterou jakožto drsňačku mám opravdu rád. :)

• 1.3.2014  11:12
    The Battery (2012)

Takové velice zajímavé zdlouhavé nic. Ono asi nelze v postapokalyptickém světě plném zombií toho moc očekávat, ale já jsem toho rozhodně trochu víc očekával. Film se vleče od ničeho nikam až po ztrátu klíčků od auta. Jediné zajímavé na filmu je rádoby do očí bijící dvojice, která nemá skoro nic společného a jejich odlišný způsob srovnávání se se současnou situací. Jde spíše o psychologické drama zasazené do zombií světa. Tato kombinace mě nijak nenadchla. U filmu jsem se místy opravdu nudil.

• 1.3.2014  11:02

Velice příjemný film, který mne velkému fanouškovy celé série Rocky dal další možnost vidět Stalloneho boxovat. Příhodný název pro herecké obsazení Stallone, De Niro - oba herci hvězdy sportovních dramat o boxerech se potkávají v jednom filmu v jednom ringu.

• 1.3.2014  10:58

Prodloužení a inovace jedné z Burtonových prvotin? Proč ne, hned jak jsem se dozvěděl, že bude Frankenweenie film, moc jsem se těšil. Hlavou mi krapet vrtalo jak se podaří nafouknout kraťas o naprosto strohé dějové linii do smysluplného dlouhého filmu. Uvědomoval jsem si, že bude třeba děj krapet pozměnit... A pak to přišlo shlédl jsem film a jsem nadšen. Jde o film příjemně hororové atmosféry a hororové nadsázky. Moje očekávání byla naplněna a nezbývá mi než doufat, že Burton ještě nějaké filmy podobného tipu přidá.

• 1.3.2014  10:51

Není to je jedna z dalších pecek, kterými nás tento geniální režisér už obdařil, ale rozhodně z toho sálá jeho charakteristické kouzlo, které já mám prostě rád. Film jsem zatím viděl jen jednou na rozdíl od většiny Burtonových filmů a některé z nich jsem v plné kráse pochopil až po několikátém shlédnutí (viz Mars útočí, který se z hodnocení odpad vyškrábal až na 5 hvězd).

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20