Jazzzz

okres Ústí nad Orlicí
student

1 6 11 16 18 19 20 21 následující >>
    • 11.4.2012  10:58
    Daniel Landa (koncert) (2000)

Co mě neuvěřitelně mrzí je, že nejlepšího českého zpěváka jsem našel v Danielovi Landovi. Proč? I mě připadá, že jeho písně mají hlavu a patu, burcují lid k tomu, aby se zamyslel. Je to takový písničkář, který své písně nepobrukuje ke kytaře, ale burácí je do mikrofonu na stadionech. Když se mě někdo zeptá co poslouchám, z principu odpovídám reaggé, už mě omrzelo lidem říkat, že Landu a pak poslouchat jejich proslovy o tom, že jsem Rasista, nacicsta, Landista a proč si neoholím hlavu. Landa, když už nic jiného je dozajistasta velice zajmavou osobností, který se svojí extrémistickou pózou ve skupině Orlík vryl do podvědomí většiny jako zpěvák rasistické kapeli. Když opomenu to, že většina lidí dnes, kdekoliv je potkáte má plná ústa rasistických narážek, tak vlastně nechápu, kdo Landu soudí, když nyní o pár let později mu dává celá evropa za pravdu. Snad mu někteří zazlívají, že se ke své Orlíkovské minulosti otočil zády, jiní jako třeba já mu zazlíváme, že přespíval písničky mistra Kryla. Je to osobnost, kterou je podle mě hrozně lehké za něco odsoudit. Co však Daniel Landa nemá vytetováno na čele je, že mnoho český muzikálů, které se těšili z velkého úspěchu má ve svých titulkách napsáno jméno Daniela Landy.

1 6 11 16 18 19 20 21 následující >>