Slunce, seno, erotika (1991) odpad!

Snad by bylo trefnější to pojmenovat Křeč, hnus, trapnosti

Smolař (2003)

Mno námět ještě jde, herci jsou dobří (ano, Baldwin je asi nejvýraznější,ale i Macy je skvělý). Nevím, jestli je to dabingem, ale celkový scénář je plný dialogů, které jsou nechtěně k smíchu (některé jsou opravdu neskutečně zhůvěřilé), milostná zápletka je nevěrohodná a místy přeslazená a vykalkulovaná...

Smrt a dívka (1994)

Několik falešných tónů by se našlo, ale Polanski neumí nezanechat následky a tak i po více než týdnu mám v hlavě takový nepříjemný pocit.... Snad z Kingleyho famózního (a i svým způsobem "odpudivého") herectví...to co zde předvedl opravdu vyráží dech

Smrtelné zlo 2 (1987)

O něco slapší než jednička, ale pořád ještě perfektní zábava... sice méně kompaktnější a druhá polovina pokulhává v tempu... ale odkazy jsou fajn a ruka Bruce Campbella je neodolatelná :)

Smrtihlav (1998)

3 a půl za Director´s cut, originál jsem neviděl

Smrtonosná past 4.0 (2007)

I přes rozpačitý začátek, nic moc děj, Willisovu plešku a celkově několik slabších míst je Smrtonsná past 4.0 víc než důstojným pokračováním série (a je lepší minimálně než trojka)... Navíc je zde příjemné cameo Kevina Smithe a doslova lahůdkové akční scény (scéna v tunelu; John versus F - 35) !!!

Snoubenci (1963)

Olmi má mnoho podobného např. s Formanem (začátek) nebo s ranou Chytilovou (konec) ovšem postrádá jejich sílu a údernost, protože mezi začátkem a koncem je velmi mnoho dokumentárních popisů s minimem dialogů. Samozřejmě, pocit nudy a jednotvárného života je prefktní a čpí téměř z každého záběru - tedy nudí. Umění určitě, ale nic pro mě.

Snowballs (2011)

Jestli má tohle lákat na nějakou oděvní firmu, tak nemám chuť si od ní koupit ani ponožky :)

Solaris (1972)

Tenhle film je těžké sledovat (první půl hodina je opravdu celkem nudná), ale tak to máme se všemi Tarkovského filmy. Jakmile se jim totiž člověk poddá a nechá se unášet, dostane se mu nepopsatelně krásného zážitku, kde už film přestává být pouhým filmem. Takový druh zážitku, jaký uměl přivodit jenom Tarkovskij ve svých nejlepších filmech....Nepopsatelné, nevysvětlitelné, překrásné....