Vyjednavač (1998)

Film mě zaujal od začátku do konce a rychle to i u něj ubíhalo,takže jsem byl vskutku spokojen.

Birdman (2014) odpad!

Tak takovým a podobným snímkům jsem nikdy neporozuměl,vůbec jsem jim nepřišel na chuť.

Implantáty (1991)

Kdysi jsem to viděl a líbilo se mi to.

CHUD II. (1989)

Pravda je,že s prvním dílem tenhle snímek nemá absolutně vůbec nic společného, jedná se spíše o tzv. hororovou komedii, u které slovo hororová zní až směšně. Je to prostě komedie,u které se někdo usměje, či jí přímo zavrhne.

C.H.U.D. (1984)

No párkrát jsem tento snímek jako školák viděl a patřil mezi mé sledovanější, ale dnes by mě to možná asi moc nezaujalo, aspoň myslím. Přesto jsem přesvědčený, že se jedná o průměrný až fádní hororový film,ale to je ovšem jen můj osobní názor.

Katie - Dítě divočiny (1995)

Nevím,jak bych na to koukal dneska,ale vzpomínám si,že i jako pro děcko to tenkrát pro mě bylo koukatelné.

Let's Dance All In (2014)

Tak abych pravdu řekl,tenhle žánr nevyhledávám,ale na to kouknutí to docela šlo.

Deník mrtvých (2007)

O odpad se samozřejmě nejedná,přesto konstatuji,že nejsem velkým příznivcem found footage,což mě ve filmu o Zombie dosti zklamalo až na úvodní scénu s reportéry,když v záběru za reportérkou obživl mrtvý určený do márnice,ale pak ty záběry těch lidí,co se snaží dostat z té krizové situace - nic moc.

Noc oživlých mrtvol (1990)

Určitě se jedná o jeden z lepších zombie hororů, to v každém případě. Avšak jsem film viděl jako školák tolikrát,že dnes nemám nějakou potřebu se k němu vracet,ale zase na druhou stranu,kdybych ho měl k dispozici,třeba bych jednou zase kouknul.