Bahno z Mississippi (2012)

Tak tohle je jedno další kvalitní drama po Gran torino,Imigranti,Obhájce,Crash a tak podobně. Zadíval jsem se od začátku do konce,jak už jsem napsal i u jiných dobrých filmů,jelikož nemám víc,co bych napsal.

Pes zabiják (1998) (TV film) odpad!

Tak na tuhle slátaninu si pamatuju. Narazil jsem na ní ve videopůjčovně - tenkrát - a byl jsem na nový horor se psem úplně natěšenej, ale to jen do doby,kdy jsem si to pustil. Čekal jsem horor a vylezl z toho zkurvenej rodinnej film,kterej i jako rodinnej film stál úplně za hovno.

Varan vs. Kobra (2005) (TV film) odpad!

Tak tohle by mohlo zaujmout leda člověka,který poprvé v životě uvidí film, a nebo že by po tomhle filmu ho filmový svět odradil. :-D ?

Silný kalibr (2010)

Tyhle typy filmů se podle mého názoru točí zcela zbytečně, když jsou během jednoho dne po skouknutí v zapomenutí.

Sestra v akci (1992)

Tenhle snímek zaujme nanejvýš ženy a nebo děti, a jelikož se mi to jako děcku líbilo, dávám tři hvězdy.

Exterminátor (1990)

Věřím, že z důvodu, že jsem jako školák viděl film mnohokrát - tak bych na to koukal trochu jinak, než dříve,ale jelikož si film pamatuju jak si ho pamatuju tak dávám čtyři hvězdy. Je to nářez.