Nikdo není dokonalý (1998) (pořad)

Jeden další zábavný televizní pořad, který mě bavil.

Krotitelé duchů II (1989)

Je to téměř dějově stejné jako předešlá jednička, takže můj komentář k k ní vlastně patří i dvojce.

Krotitelé duchů (1984)

Jako školák jsem Krotitele duchů hltal se vším všudy a do dneška to neztratilo svou hypotetickou specifickou chuť, ale bohužel časy, jak se říká, mění a s nimi se mění i chuť, takže jsou dnes Krotitelé duchů pro mě uspokojivým průměrem spíše pro školní diváky.

Smrtící stroj (1994)

Určité pasáže film stahují k tomu průměru, ale scény s robotem byly obstojné až zaujatelné, takže myslím, že ty tři hvězdičky si film zcela jistě zaslouží.

Rachot v Bronxu (1995)

Uspokojivý akční thriller o pouličních problémastistech, ke kterému jsem se po letech dostal podruhé a vůbec jsem nebyl zklamán.

Angel Heart (1987)

V tomhle snímku mi De Niro trochu připadal jako by se v nápravném zařízení sexuálně přeorientoval z heterosexuála na homosexuála podle toho, jak se choval. :-D. Jinak, co se týče celkového zpracování, neuchvátilo mě, ani trochu. Po většinu času mi film připadal nezáživný, těsně nad odpadem bez ohledu na jeho celkové hodnocení na ČSFD. A hororovou atmosféru jsem ve filmu též nepostřehl.

Polednice (2016) odpad!

Tedy musím konstatovat, že čeští filmaři, co se hororového žánru týče, opět nezklamali. :-D. Už jenom proto, že se film zařadil do hororové kategorie a nese název Polednice tak jsem byl na to zvědavý bez ohledu na to, že v dnešní době čeští filmaři vážná témata moc bravurně nezvládají, jejichž konstruktivita je bohužel nedostatečná, až na evidentní výjimky jako Gangster Ka, Příběh kmotra, Ve stínu, Já, Olga Hepnarová apod. Jinak drtivá většina mě bohužel zklamala, což dokonce i komedie nejsou, co bývaly, a samozřejmě opět - až na nějaké výjimky jako Ženy v pokušení, Muži v naději, Probudím se včera a podobně. Českým filmařům bych doporučoval, aby se nesnažili kopírovat západní styl filmaření, ale aby byli sami sebou. Pak i herecké výkony budou profesionálnější.

Mělčiny (2016)

Ne, ať si říká každý co chce, záleží na vkusu pochopitelně, ale já Mělčiny beru jako jeden z nejpovedenějších hororových thrillerů o žralokovi či žralocích. Nebyl jsem absolutně vůbec zklamán a byl jsem zakoukaný od začátku do konce, takže režisér Orphana vůbec nezklamal.

Legenda o vraždícím strašákovi (2013) (TV film) odpad!

Že to je televizní adaptace je viditelné jako pěst na oko. To za prvé a za druhé je to jeden z nezáživnějších hororů, a to jsem si to zkusil pustit dvakrát. Nedostal jsem se ani do půlky filmu, jak mě to nebavilo.

In the Blood (2014)

Po pravdě řečeno mě zaujala upoutávka v televizi, takže jsem se na to podíval. A bylo to celkem koukatelné.