Únos (2006)

Krátké, jednoduché, zábavné:-).

Děcka jsou v pohodě (2010)

Jako příjemná oddychovka, která člověku vyplní nedělní večer, je tento snímek ideální. Herecké výkony jsou výtečné. Dokonce mě mile překvapila i Julianne Moore, kterou nemám příliš v lásce.

Pokoj s vyhlídkou (1985)

Toto je prvotní snímek Helen Bonham Carter, kde ji můžete vidět jakožto rozkošnou mladou dívenku, místo extravagantní podivínky (vlastně se mi na ní nejvíc líbí právě její podivínství!) :-). Ale zde zahrála ona i ostatní představitelé svoji roli velice dobře. Bohužel herecké výkony a občasné úsměvné chvilky mi celkový dojem z filmu nevylepšily.

Leopardí žena (1938)

Další nádherné pokoukání s Cary Grantem a Katharine Hepburn. Jen se divím, proč jsem s tímto zázrakem tolik otálela. Katharine byla opět naprosto báječná. Člověk doslova visí na každém jejím slovu, na kdejakém gestu a mimice. Klidně můj názor odmítejte, ale ústřední dvojice nemá konkurenci.

Život Briana (1979)

Milý Monthy, je mi velice líto, ale doteď jsem v tvé tvorbě nenašla zalíbení.

Bobby Deerfield (1977)

Román o Clerfaytovi a Lilian zbožnuji. Remarquovo dílo si mohu číst kdykoli a pokaždé s otevřenou pusou a slzou na krajíčku. Film, který je dělaný na motivy knihy Nebe nezná vyvolených mě dočista zklamal. Od povahy všech postav až po samotný děj má film s knihou pramálo společného. Dokonce i hlavního hrdinu pojmenují jinak ... To je na pováženou.

Frajer Luke (1967)

Luke, Henry a Butch jsou bezpochyby nejlepší role Paula Newmana, které jsem zatím viděla. Luke si díky své ojedinělé psychické a fyzické výdrži získá přízeň a úctu všech svých spoluvězňů. Při každé situaci se usmívá. A ten jeho úsměv vás nakazí, ať chcete nebo ne. Prostě rozenej frajer:-).

Co bude dnes k večeři? (2010) (pořad) odpad!

Neuvěřitelní patlalové hrající si na kuchaře. Úděsná podívaná.