Ďábel (2010)

Škoda, že to nebylo více děsivé, více promáklé, více výstřední. Má očekávání byla větší, avšak nelituji peněz a ani těch 80 minut svého života. Pro tento film je šedivá barva plně adekvátní. 68%

Počátek (2010)

Miluji, když do sebe všechno zapadne tak přesně, jako ozubená kolečka do švýcarských hodinek. Takové hodinky s vámi zůstávají celí život, stejně jako tento film...

Twilight sága: Zatmění (2010)

Na film pro holky, to je více než krásný. Je neuvěřitelný, jak se dá romantickej příběh, jak od Daniely Steel, vpašovat do akčního filmu, kterej twighlight určitě z pulky je. Fakt nechápu Bez prominutí debili, který dali tomuhle filmu odpad! Tak ať mi ukáže takovej debil jak by jak brilantně by to natočil on. Takže kluci neleňte a vyrašte se svojí holkou do kina na tenhle skvělej film.

Jezero smrti (2008)

Kam se hrabe Saw, nebo Hostel........ Malé upozornění: skutečně NE pro slabé povahy!!!

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Mám dojem, že všichni co dali tomuto filmu méně než tři hvězdičky jsou slepí, hluchý a blbí. Nevěřím, že hodnocení pro propadáky dal někdo s úplnou vážností. Film je po technické stránce téměř dokonalý. Chápu, že pro drsňáky je to trochu tvrdší oříšek, ale tak se na to teda nemají dívat a hodnoťit jako kanálové. Podle mě je drzost kecat do řemesla, s kterým nemají nic společnýho. No nic, pro mě OK film a těším se na Zatmění.

Stáhni mě do pekla (2009)

Jde o klasicko lekačku s prostým dějem a průměrným herci. Kam se sakra poděly ty světu známé filmové efekty Sama Raimiho? to si snad ty svoje vydělaný miliardy škudlý doma pod opolštářem. Znam jeho filmy ještě před SpiderManem a musím uznat že tenhle kluk má sakra talent.

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Víte, existují buď filmy a nebo Filmy. dílo Edgara Wrighta se ale nepřiklání ani k jednomu, absolutně vybočuje z dráhy, vytváří si svojí jedinečnou linii. Dynamika, kterou nám servíruje spolu s jeho dvorními herci Simonem Peggem a Nickem Frostem odráží osobitost a genialitu jednoho, velmi nadějného režiséra.

Poslední premiéra (2008)

3* a to jenom kvůli konci. já jsem prostě zastánce alespoň trošku dobrých konců. Nenechte se odradit od 1. půlky filmy, ta je trošku slabší. Jinak celkem "promyšlený" a koukatelný horor.

Futurama (1999) (seriál)

******Já bych řekl jen jedno: Když jí miluješ, není co řešit******8-D******

Doživotí (1999)

Dávám tři a to díky příjemnému konci. Jinak, děj přímočarý téměř bez vtipu a to je celkem u těchto dvou pánů komiků velikánská škoda. Dabingový hlas Martina Lawrence je přímo katastrofální, ale to je asi jen můj sugestivní názor. Nebýt těchto zásadních nedostatků, věřím, že by se jednalo o velmi slušný film.