Princezna (2008) (TV film)

Pohádka celkem hezká, představitelka princezny ucházející, Kip v roli pátrače...hroznej:-( Celkově to nemá tu atmošku, jakou by to mělo mít...ale koukat se na to dá.

Sunshine (2007)

Hrozně jsem chtěla jít na Sunshine do kina a dneska jsem ráda, že jsem to v kině propásla. Ohromný zklamání...film se vyvíjí celkem zajímavě, pak přijde zlomovej okamžik a od té chvíle je to šitka:-(((

Mrs. Doubtfire - Táta v sukni (1993)

Tenhle film má výborný momenty :-))) Fakt k popukání:-))) Robin Williams je tu prostě famózní:-))) Trochu mi tu vadila pasáž, když v převleku uvádí ten přiblblej pořad pro děti. To bylo nepřirozený a z filmu bych to vystřihla...tady mi vadil i dabing. Jinak super:-)))

Pravdivé lži (1994)

I když Arnolda moc nemusím (krom Terminátorů:-)), tak tady mu to sedlo. A po boku Jamie to nemělo chybu. Ona je neskutečně komediální v momentech, kdy to snad ani komický bejt nemá:-))) Její striptýz, na to se nedá zapomenout, hlavně úvodní tanec, než to rozjede. Jsem se málem svalila smíchem pod stůl:-))) A výslech, ten taky stojí za to:-) Tohle se prostě musí vidět:-)))

Láska na hlídání (2004)

Čtu vaše komentáře a po pravdě, mně to až tak strašný nepřišlo. To jsem teda viděla horší díla:-))) Prostě romanťárna s Katie v hlavní roli. Od toho se nedá moc čekat a taky jsem od toho nic nečekala. Přála jsem jí, aby zapadla mezi ostatní, aby se dala dokupy s Marcem...očekávala jsem i menší zápletku (menší...no spíš malinkou) a pak byl konec. Katie je nemastná neslaná, chvílema se pitvoří jako by jí bylo pět...můj šálek kávy teda ona není, ale na film se koukat dalo:-)))

Proč kočka není pes? (1996)

Po letech jsem se podívala na HBO (či kde) na tenhle film. A ráda. Líbil se mi už tenkrát, líbil se mi i teď. Jedinou věc bych tomuhle filmu vytkla. Přesto, že mám ráda Umu Thurman, tak mi nepřijde až tak krásná jak ji "prezentují" v tomhle snímku. Štíhlá vysoká blondýna. Blbá jak Humlíčkův pes (omlouvám se Humlíčkovic psům:-)). A ještě na mě její postava působila chladně. To Janeane Garofalo, malá normální brunetka byla ta hezká v tomhle filmu. A hlavně jsem jí to co hrála věřila:-))) Takže když to vemu kolem a kolem, 4 hvězdy si tenhle film určitě zaslouží:-)

Buď v klidu (2005)

Takových hvězd v tomhle filmu a taková konina to je, uff. Jednou a dost, to by mohlo být heslo tohodle filmu. Dvě hvězdy za pár vtipných momentů.

xXx (2002)

No, zas tak strašný to nebylo. Takovej jednoduchej akčňák. Hvězdy za Vina, kterýho mám docela ráda a za záběry z ČR:-)

Podnikavá dívka (1988)

Nedávno jsem se koukala na tenhle film v telce. Má pořád tu šťávu, jako měl tenkrát, když jsem ho viděla poprvé:-) Sigourney tu hraje nafrfněnou pipinu a Melanie chytrou ženu, která najde sama sebe. A taky lásku Harrisona Forda. Je tu pár komediálních momentů a film má výbornej závěr. Melanii tu naivitu a hodnost (od slova hodná) a zakřiknutost prostě věřím:-)))

Žena ve vodě (2006)

Tohle je pro mě nejslabší snímek, kterej jsem od Shyamalana viděla. Bylo to tak moc záhadný, že jsem nevěděla, na co vlastně v tom filmu čekám. A tak jsem čekala a čekala a ono nic nepřišlo. Takže 3 hvězdy vlastně ani nevím za co...za to čekání, takže oprava...jsem čekala, čekala a čekala:-)))