Elektra (2005)

Protože mám ráda Jennifer a Gorana, tak dávám 3 hvězdy. Docela zábavnej film a Jennifer to v něm sluší:-)

Striptýz (1996)

Demi to tu fakt sekne, jinak to stojí za prdlačky:-( Děj o ničem, pokud se tomu dá říkat děj, protože je to tak jednoduchý...

Predátor (1987)

Predátora můžu :-) Výborná akční sci-fi. Výborný scény...jedna hvězda za Arnolda, jedna za predátora...dvě za zbytek filmu:-)

Okrsek 13 (2004)

Takovej v podstatě normální akčňák, ale ty skoky Davida Belleho...výborný. Výborný bitkový scény...jj, tohle je dobrý dílko :-)

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Uff...pokud toto měla být komedie, tak proč jsem se ani jednou nezasmála? Akční? To co měla být akce, to byla asi ta komedie. Drama? Proboha to teda bylo drama...tohle byla parodie na všechno možný, počínaje Rockym, přes 13 okrsek a kdoví co ještě...že je Adam Sandler blázen, to vím už dlouho, ale že se nechal "naverbovat" do tohodle hloupýho filmu plnýho nechutnýho sexu s divnýma starýma ženskýma, do filmu, kterej se točil kolem ptáka Zohana, v tomhle podání "srandovního" boje mezi palestincema a izraelcema, snu teroristy stát se kadeřníkem či obuvníkem...to na mě bylo moc...jedna hvězda je za to, že to Sandlerovi slušelo v těch sepranejch džínách a druhá...za můj výkon, že jsem to dokoukala až do konce.

Čelisti (1975)

Výbornej film. Výborně zpracovanej. Žraloci mě ještě chvíli budili ze sna...Čelisti 2 až stopadesát nedosahují zdaleka kvality jedničky, čím vyšší číslo tím horší kus.

Sestra v akci (1992)

Tenkrát mě tenhle film v kině hrozně pobavil. A nejen mě:-) Celý kino se válelo smíchy:-) Dnes už mi to tak vtipný nepřijde, ale mám tenhle film ráda:-)

Okruh přátel (2006) (TV film)

Takovýhle thrillery můžu :-) Sice jsem jich už dost podobných viděla, s malýma obměnama, ale líbilo se mi to :-)

Goro, bílý pes (1980) (seriál)

4 hvězdy spíš za vzpomínku, protože seriál si pamatuju jen matně. Každopádně vím, že jsem u něj hrozně brečela a celou dobu přála Gorovi, aby už nebyl zmaten a setkal se s Reiko:-)

Nekonečný příběh (1984)

Jak já milovala tenhle film. A jak jsem ho prožívala. Chtěla jsem taky lítat na Falcovi:-) Bastien, kterej začne číst knížku a tím prožívá příběh očima Atreje (který ztělesňuje Bastiena v pohádkové říši, oba jsou jakoby propojeni...), příběh o záchraně říše Fantazie, kterou požírá Nicota...troufám si říci, že jsem od té doby, co jsem poprvé viděla Nekonečný příběh, NEviděla žadnou jinou dobrodružnou pohádku, která by mě tak zaujala, tak dostala jako Nekonečný přiběh. Nekonečný příběh pro mě zůstane vzpomínkou na dětství, zůstane pro mě krásným dobrodružstvím. A i když už jsem dávno odrostla dětskému věku, pořád pro mě bude tenhle film jedním z těch nejlepších. A výborná písnička Limalh - Never Ending Story, ta prostě nemá chybu:-)