oasismanik

Slovensko
povaľač, nočný vták

4 body

• 12.4.2009  13:44
    Bratrstvo neohrožených (TV seriál) (2001)

Rozhodne som od tohto projektu čakal viac. Nudné pasáže striedajú veľkolepé boje, ale tých nudných pasáži je tu bohužiaľ veľa. Niečo mi tam chýba, pretože toto je len Vojak Rayen roztiahnutý do 10 tich hodín, len viac obkecaný a hrozne, hrozne, hrozneee precenovaný. 6/10

• 10.5.2011  22:41

Priemerná Coenovica, ktorú však do nadpriemeru vynáša geniálny soundtrack. Čo je celkom paradox, lebo tie muzikálové časti ma veľmi nudili...7/10

• 19.5.2020  19:35
    Brooklyn 99 (TV seriál) (2013)

Fajn oddychovka, postavy sú jedinečné, každá je svojským spôsobom vtipná,zápletky samozrejme väčšinou debilné, ako to už pri podobnom type seriálov býva. Problém mám s tým, že mi žiadna postava neprirástla k srdcu ako pri kultovkách typu himym, big bang theory, dva a pol chlapa, modern familly. Ale týmto seriálom sa proste brooklyn 99 nemôže ani zdaleka rovnať, je to len priemer, neurazí, nenadchne, ale celkom solídne pobaví. PS: Po 4 sérií s tým končím, predsa len, sú aj lepšie sitcomy, o dosť lepšie.

• 11.1.2010  00:24

Pičovina, a nie hocijaká, ale trápna pičovina s najpičovnejšie nesypamtickými hercami.

• 4.2.2013  16:38
    Bzzz! (TV pořad) (1997)

Bože, toto bola takááá kokotina :D

• 12.1.2013  19:04
    Búrlivé víno (TV seriál) (2012)

Dávam odpad, nevidel som ani sekundu, ale počul som reklamu v rádiu.

• 23.2.2014  04:19
    Californication (TV seriál) (2007)

Keď som pred 6-7 rokmi videl prvý krát Californication (vtedy bola tuším len prvá séria), netušil som, že sa z takéhoto typu seriálu môže stať kult. Nechápem prečo som to netušil, Hank má všetko, čo na seriálových postavách ľudia milujú a v reálnom živote nenávidia: sarkastický, cynický, samodeštruktívny zmrd, utápajúci sa v sebaľútosti, v chlaste a v drogách, rozdávajúci hlášky všade kam príde. Na moje seriálové chvíľky viac než dôstojná náhrada za Gregora Housa (na neho ale predsa nemá ani zdaleka) alebo Sawyera z Lost. edit po poslednom dieli: tak nám skončil další velikán na poli televíznej zábavy, posledná séria už bola naozaj slabá a strašne som dúfal, že to neskončí tak ako to skončilo (už som si tak nejako zvykol na sračkoidné konce mojich obľúbených seriálov), ale jebať..bolo to kvalitne ujebaných 7 rokov s Hankom a všetkými tými idiotmi, na ktorých počas svojej púte natrafil.

• 28.9.2017  21:20

epická časť!

• 23.2.2010  21:03
    Capri (TV seriál) (2006)

FUJ! 2%

• 12.4.2009  13:45
    Casino (1995)

Pre mňa osobne jednoznačne najlepší Scorsese, s veľkým, veľmi veľkým nádskokom pred Goodfellas. 10/10

• 21.1.2010  04:08
    Castle na zabití (TV seriál) (2009)

Nechutná clishe hovadina, občas nedomyslená a vrcholne nelogická. Pôvodne som to chcel okamžite hodiť do odpadu. Nie je to až také hrozné, akurát že je to hrozný priemer a umiestnenie v top 200 naj seriálov nechápem. 35 možno 40%, radšej CSI, alebo momentálne Life.

• 12.8.2011  17:09

Väzenská téma je nevyčerpateľný zdroj množstva či už vysoko kvalitných, alebo béčkových, tuctových filmov a seriálov. Cela 211 je pojatá trošku originálnejšie a zaujímavejšie, dôraz je kladený na charaktery hlavných postáv, zmenu Juan-a a hlavne na akčný nádych. Film sa nevyhýba ani politických témam a jediné cliche zobrazuje milujúca tehotná priateľka, okolo ktorej sa točia jediné nudnejšie scény. Inak z filmu neotrhnete oči, disponuje veľmi kvalitným europskym obsadením a aj napriek mnohým nelogickostiam ide o vysoký nadpriemer. 7,5/10

• 23.12.2010  02:16

"Ale ona mi stúpila na nohu, tak som jej kopol do hlavy..to by urobil každý....to by urobil úplne každý. "

• 11.7.2020  22:57

Tiež som čakal, že budú tohto, dnes už legendárneho, Poliaka chvílu hľadať, poprípade s ním bude nejaký rozhovor čo robil, ako a prečo sa ocitol práve vo Vietname a tak a nie, že sa tam len tak z ničoho nič objaví :) Inak pekné 3, neurazí, nenadchne, na youtube zdarma k jedlu ideálne, pohodička...

• 19.1.2011  12:53
    Cestoviny (TV pořad) (2001)

Prosím, nech sa vrátia podobné relácie a začnem opať pozerať televízor.

• 27.4.2020  00:30
    Chalífát (TV seriál) (2020)

Nejaké tie chybičky by sa našli, ani herci nie sú úplne stopercentní, ale aj tak som to zhltol za dva dni. Nie je to úplne príjemné sledovanie, ale je to bomba :)

• 21.5.2016  00:40
    Chart Show (TV pořad) (2014)

Všetko v poriadku, kým sa k nejakej /skoro každej/ pesničke nevyjadruje Máziková, tam končí sranda a máte chuť sa obesiť.

• 29.8.2016  22:16
    Cheating Vegas (TV pořad) (2012)

Toto ma celkom baví

• 17.11.2014  06:21
    Chlapectví (2014)

Fajn film, naozaj..pripomenie vám, čo je v živote dôležité.

• 8.2.2012  21:07

Kurva mať, to bola nálož! Poľština tomu dodáva ešte vtipnejší rozmer, čiže nemôžem menej ako za 5. 9/10 "Z fajčenia toho hovna máš smiech ako svina kašeľ".

• 18.2.2011  02:12
    Chutíš mi (TV pořad) (2011)

Štyria /pre mňa neznámi, okrem Hafnera/ chalani si neskutočne sofistikovane robia srandu z jednej postihnutej ženy. Najvtipnejšie na tom je to, že tá postihnutá žena úbohá to ani trochu nechápe..ale odpad už len z princípu, videl som z toho asi štvrť hodinku a už neplánujem.

• 16.1.2011  19:51

Jeden z mojích najobľúbenejších Spielbergov. Natočené pomaly, nenútene, nevtieravo a elegantne. Dicaprio a Hanks samozrejme skvelí, ako vždy, stopáž primeraná, akurát...ja neviem, podobný typ filmov ma až tak nikdy nenadchne, pretože keď sa tak človek nad tým spätne zamyslí, za vyše dve hodiny sa neudialo dokopy skoro nič...

• 12.3.2011  03:31
    Cinka Panna (2008)

Preboha! 0/10, vyzdvihujem komentár od užívateľa "tron" .

• 27.12.2009  05:39

Tak trochu ma sklamalo, že tento film nie je v top 200, pretože má všetko, čo má mať. 90%

• 16.1.2011  19:36

Nesúhlasím s tým, že by Dicaprio Deppa v tomto filme nejako výrazne predbehol. Obidvaja predvádzajú dokonalý herecký výkon, obidvom som všetko veril a to základ kvality tohto filmu a obidvoch hercov považujem za to absolútne najlepšie, čo vyprodukoval Hollywood, a to aj napriek tomu, že som sa istého času tiež radil do klubu antiDicaprio...je hádam jasné prečo. 75%

• 27.12.2009  05:21
    Comeback (TV seriál) (2008)

Čakal som, že to bude niečo omnoho, omnoho trápnejšie a ošúchanejšie. 6/10

• 23.10.2011  16:58

Rozprával som sa so Stevie-o/m/ dnes ráno a pýtam sa: "ako sa dnes máš?" Hovorí "výborne, zobudil som sa, vysral som sa, potom som vstal z postele..." ///// Strašne krutá, rasistická, antisemitická, sexuálna, šovinistická nálož, presne ako to mám rád. 7,5/10

• 21.12.2009  23:00
    Con Air (1997)

Film, ktorý opakujú stále dokola slovenské televízie, ako záruku kvality a aj sledovanosti. Taký veľmi, veľmi dobrý nadpriemer.

• 2.4.2011  04:00
    Cosby Show (TV seriál) (1984)

Ach joo, to bola klasika. Večne moralizujúci a prechytralý Bill a jeho debilné deti...tak otravné a vtieravé, až ste si postupom času na to zvykli, narozdiel od pastora Camdena a jemu podobných vševedkov...

• 20.12.2009  02:39
    Crash (2004)

Dve scény z filmu vystihujú moje filmové nebo a môj filmový orgazmus. Snáď netreba viac hovoriť.