Bořiči mýtů (2003) (pořad)

Občas naozaj zábavné a zaujímavé, ale bohužiaľ rovnako často nudné a vlastne o ničom.

Bouřlivé víno (2012) (seriál) odpad!

Dávam odpad, nevidel som ani sekundu, ale počul som reklamu v rádiu.

Božská mrcha (2007) (seriál)

Tak Saving Grace / s perfektným distribučným názvom "Božská mrcha" / je naozaj slabý a silno podpriemerný seriál. Pozeral som to len kvôli tomu, že som na teletexte jojky videl, že ide nejaká Božská mrcha...a bol som v tom, že to je nejaký ten erotický thriller...2/10.

Bratislavafilm (2009)

Celkom slušný priemer. Čakal som niečo na spôsob Veľkého rešpektu a aj som sa vlastne dočkal, ale Veľký rešpekt nemal kto zachraňovať a Bratislavafilm drží ako tak starý Kroner, Jakab, Kostelný, Fialová a hlavne Robert Roth. Banán vyznieval skôr smiešne, ako strašidelne a rešpekt vzbudzujúc, čo je hlavne preto, že si ho každý automaticky predstavuje ako banána, čo som si všimol aj u jojkárskych Profesionálov. Mladí herci sa snažili, nebolo to zlé, ale veľkí herci z nich rozhodne nikdy nebudú. Čo tým chcem povedať je to, že som čakal, že tá hodinka a štvrť bude o dosť horšia, áno samozrejme nemá film žiadnu veľkú myšlienku, alebo jeden normálny dialog, ale nenudil som sa a na slovenské pomery ide rozhodne o ten lepší film, slabšie 3 hviezdy.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Rozhodne som od tohto projektu čakal viac. Nudné pasáže striedajú veľkolepé boje, ale tých nudných pasáži je tu bohužiaľ veľa. Niečo mi tam chýba, pretože toto je len Vojak Rayen roztiahnutý do 10 tich hodín, len viac obkecaný a hrozne, hrozne, hrozneee precenovaný. 6/10

Bratříčku, kde jsi? (2000)

Priemerná Coenovica, ktorú však do nadpriemeru vynáša geniálny soundtrack. Čo je celkom paradox, lebo tie muzikálové časti ma veľmi nudili...7/10

Brooklyn 99 (2013) (seriál)

Fajn oddychovka, postavy sú jedinečné, každá je svojským spôsobom vtipná,zápletky samozrejme väčšinou debilné, ako to už pri podobnom type seriálov býva. Problém mám s tým, že mi žiadna postava neprirástla k srdcu ako pri kultovkách typu himym, big bang theory, dva a pol chlapa, modern familly. Ale týmto seriálom sa proste brooklyn 99 nemôže ani zdaleka rovnať, je to len priemer, neurazí, nenadchne, ale celkom solídne pobaví. PS: Po 4 sérií s tým končím, predsa len, sú aj lepšie sitcomy, o dosť lepšie.

Břídilové (2016)

Blbý a blbší po írsky, fajn oddychovečka na letný pondelkový večer, dám za 4, keďže mám takýto typ filmov naozaj rád a snáď to dostanem do červenej.

Budiž světlo (2019)

Som rád, že som porušil svoj včerajší sľub, že po príšernej "Učiteľke" si dám pokoj od slovenských filmov aspoň pár rokov. Pravdepodobne by som tak prišiel o tento klenot. Nepríjemný, atmosfericky veľmi silný, dusný film z takého klasického slovenského zapadákova, ale ja by som aj tak ku koncu ešte omnoho viac pritlačil. Herecky tiež prekvapivo veľmi slušné. Ale čo, dám za 5, ktožvie kedy sa mi najbližšie naskytne takáto možnosť. V dnešnej dobe veľmi potrebný film!

Bullet Train (2022)

Celý čas som mal pocit, že toto napísali a natočili sfetovaní a ožratí Tarantino a Ritchiem o piatej ráno po trojdňovej párty plnej orgií. Megaštýlová a megavtipná ultrajazda, presne také niečo som teraz potreboval ako soľ! Zatiaľ u mňa film roku a Brad Pitt ide stále bomby.