Chutíš mi (2011) (pořad) odpad!

Štyria /pre mňa neznámi, okrem Hafnera/ chalani si neskutočne sofistikovane robia srandu z jednej postihnutej ženy. Najvtipnejšie na tom je to, že tá postihnutá žena úbohá to ani trochu nechápe..ale odpad už len z princípu, videl som z toho asi štvrť hodinku a už neplánujem.

Sex ve městě (1998) (seriál) odpad!

Feministický, debilný, hrozne zahratý a Sarah Jessica Parker je mi hrozne, hrozne nesympatická. Mám rád Zúfalé manželky :D

Soudní síň (2008) (pořad) odpad!

Absolútne hrozné herecké výkony amatérov /zámerne nepoužívam výraz "amatérske" pretože tie sú oproti týmto na veľmi vysokej úrovni/, snaženie sa za každú cenu robiť jednotlivé súdne jednania zaujímavými rôznymi vymyslenými situáciami a scénkami a rozvodové konania, ktoré sú stále o tom istom a bývajú v 80% epizod, robia zo Súdnej siene najväčší televízny odpad, aký si viete predstaviť.

Noviny TV JOJ (2002) (pořad) odpad!

Jediné, čo vždy aspoň za niečo stálo, boli prsia tej Haydu..neviem ako sa volala, nie Karin, ale tá druhá :D

Čápi s mákem (2010) (pořad) odpad!

Hrají: Dolly Buster, Agáta Hanychová, Eva Máziková, Zuzana Belohorcová, Iveta Bartošová. Myslím, že to hovorí za všetko, ODPAD! najväčší, dal by som ich 100, keby sa dalo.

Human Traffic (1999) odpad!

No tak toto rozhodne nie! Nemám rád diskotékovú hudbu, dofetované ksichty, v reálnom živote a ani vo filme. Human Traffic je absolútne úchylná, trápna, nudná, nevtipná, anglická záležitosť, z ktorej mi bolo po 40 minútach tak zle, že som to musel vypnúť. Jasný odpad, to najdebilnejšie, čo som za poslednú dobu videl. PS: Čo má preboha táto nudná kravina, okrem drog, spoločné so síce mierne prvoplánovou, ale skvele zahratou a kultovou klasikou Trainspotting? Ak už podobne ladený film, tak radšej Rules of Attraction, ale to je samozrejme, už zase niečo úplne iné...

Incantesimo - Okouzlení III (2000) (série) odpad!

Netuším ktoré časti z ktorej série som to videl, preto dávam všetkým odpad, za pochopenie ďakujem :D

Čtvrtý druh (2009) odpad!

Ako človek vedy, a nie človek viery, som neveril filmu ani sekundu. O to väčšia sranda je to pozerať s 3 ľudmi o tretej v noci, ktorí to brali o 100% vážnejšie ako ja a zažívať hádky o dôveryhodnosti tejto snímky a všeobecne o všetkom od boha cez veľké prsia až po politiku, ktoré aj tak nikam nevedú a nikdy neviedli. Po pol hodine som to so smiechom vypol a hral dalej dotu. 0/10