Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

Na takéto chujoviny je Ritchieho škoda, ale je tam pár brilantných scén /mučenie s fotoprezentáciou, popíjanie vína v nákladiaku/.

Volejte Saulovi - Wexler v. Goodman (2020) (epizoda)

Neviem čo ešte k tomuto povedať, nič brilantnejšie napísané a zahrané ako tento seriál zatiaľ podľa mňa neexistuje, podľa mňa to je už dalej ako BB, aj keď chápem, že to nie je až tak mainstreamovo príťažlivé, aby to dosahovalo také čísla.

Díra (2019)

Škoda, vyzeralo to dlho na skvelú jednohubku. A veď v podstate aj bola, dobrý koncept, dobrý nápad, absolútne geniálny, mrazivý hudobný motív. Poslednú polhodinku však odišla na horné poschodia akákoľvek logika a nakoniec aj celá myšlienka, ale dajte tomu šancu, len nie pri obede.

Všechno bude (2018)

Až na masturbujúcu scénu v aute /wtf?/ veľmi príjemná, sympaticka a prirodzene zahratá road movie. Aktuálnych 59 percent podľa mňa rozhodne nie je to, čo si tento film zaslúži, ale ja mám slabosť pre tento žáner, čiže tažko objektívne povedať.

Párty Hárd (2019)

Tak prijebanú vec som už dávno nevidel :)

The End of the F***ing World (2017) (seriál)

Neviem, či existuje viac multižánrový seriál. Epizody majú spád a vďaka ideálnej dlžke ani sekundu nenudia.

Outsider (2020) (seriál)

Neviem do akej miery to ide podľa knihy, ale HBO sa podaril opať husársky kúsok. A to zo seriálovej udalosti roku spraviť postupom času totálne podpriemernú sračku. Pri Game of thrones im to trvalo roky, tu to zvládli doslova za pár týždnov. Nejdem ani zbytočne vymenovávať všetky chyby, všetko tu už je spomenuté, spomeniem snáď len tie totálne, totálne dementné dialogy, pri ktorých som mnohokrát krčil obočie a v duchu si hovoril "wtf?!" Škoda, škoda, škoda...prvá aj druhá časť ale absolútne excelentná. A že nové True Detective vraveli...ja vám dám boha vášho!

Trabantem z Indie až domů (2019) (seriál)

Ale hej, stále ma to baví, tí stáli členovia mi za tie roky prirástli k srdcu, ale už to nie je ono nejako. Ale aspoň !!!spoiler :)!!! Prišiel na konci aj Radek, najväčšia legenda všetkých sérií. A záver je úplne nádherný. Za mna je ale absolútny vrchol stále Južná Amerika, ktorú som videl už asi štyri krát.

Parazit (2019)

Sledujete to polhodinu a hovoríte si "wtf, čo to kurva pozerám?". Brilantný film, ktorý sa určite zmestí do mojej top 5 za rok 2019. Možno aj do top 3.