(Ne)obyčejný kluk (2017)

O tomhle filmu se dá říct, že je to prostě hezký...a taky to, že Julia vůbec nestárne, ale vůůbec.

Nesmrtelná teta (1993)

Mě se to líbilo, ale ten Filip Blažek to byla tragédie:-)

Nestyda (2008)

Ač mam Jirku Macháčka celkem rád, tak s politováním musim říct, že každej jeho další film je horší a horší...neni to úplně jeho vina ona by kapka originality našemu filmu neškodila.

Noc v Roxbury (1998)

ani nevim jestli to bylo dobrý nebo ne:-)...ale musim se přiznat, že sem se občas nahlas smál

Obchodník se smrtí (2005)

Ten Cage mi tam vůbec ale vůbec neseděl a zase taková pecka to taky neni...takovej průměrnej akční filmek...a já za něj dal dvě kila...

Ocelová pěst (2011)

Robotí box ještě dejme tomu, ale všechno okolo byla hrozná blbost...někdy jsem až provolával mohutné néééé

Odplata (1999)

Celkem stylová střílečka, která je ušitá Melovi přímo na tělo. Moc dobrej soundtrack tomu dává výborný grády a já jsem se moc bavil. Udělat dobrej a stylovej film podobnýho ražení neni vůbec žádná sranda a tady se to povedlo a nepotřebovalo to nějaký hrozně vtipný hlášky...navíc ve svejch rolích potěšili Lucy Liu nebo James Coburn, který mě dokázali rozesmát...pěknejch 82%

Oko dravce (2008)

O filmu sem nevěděl nic když sem si ho pouštěl, jen že tam hraje LaBeouf(kterého nemám rád). I přesto mě začátek nadchl. Výborná první akční scéna a zápletka...Ovšem když se přijde na to, že to ovládá umělá inteligence(opět), tak sem hned ztratil nadšení. Navíc postupem času mi film začal připadat nudný a dalo se celkem očekávat co se stane. Umělá inteligence dostane co proto a prezident je zachráněn. Hurá