stool

stool

3 body

• 5.11.2014  08:59

Dlouho a propracovaně budované drama s fatálními důsledky, které vlastně nemá viníka, ale jedná se o sousled nešťastně propojených událostí. Nesouhlasím s polopaticky podaným závěrem, posledních 10 minut si mohl režisér klidně odpustit (SPOILER: Nebo nechat zemřít i Jennifer Connelly).

• 7.10.2014  07:37

Takhle nějak by vypadal House of Cards, kdyby to natočil Guy Ritchie.

• 30.4.2014  09:25
    Leviathan (2012)

Dokument, co se snaží naskočit na tu únavnou vlnu záběrů maličkých kamer, která těží hlavně z toho, že záběr můžete pořídit odkudkoli. S trochou fantazie by šlo udělat stejný dokument o výlovu kaprů nebo vesnické zabijačce. Kakofonie nesnesitelných zvuků a obrazů, žádná přidaná hodnota, dokument per se. První film, ze kterého jsem odešel ze sálu.

• 9.12.2013  12:34

Z knížky pro děti se Jackson snaží udělat velkolepou dramatickou dechberoucí podívanou okořeněnou o souboj dobra se zlem. Jenže taky tam chce mít pořád tu pohádku. Nejen že je z toho téměř muzikál, ale postavy nejsou hodné a zlé, jsou prostě roztomilé. Nejstrašidelnější byli obecně vrci. A to jen proto, že nemluvili (a nezpívali).

• 21.1.2013  14:39

Neurotický film o neurotických postavávh, pro který je dopis psaný na počítači (tuším, že tam byl i Comic Sans) vyjádřením citů, pro který je obdarování ajpodem vyjádření přátelství a pro který znamená soudržnost výhra oblíbeného týmu. V Mistrech to fungovalo, ale ve filmu nominovaným na oskara? notááák!

• 23.10.2012  20:16
    Zabiják Joe (2011)

přeexponovaná, předvídatelná až nudná podívaná. Jo a na konci zasáhne Deus Es Machina. Herecké výkony nepřesvědčivé, vývoj postav neznatelný, atmosféra je spíš jakousi nakašírovanou napodobeninou Drive, Fargo a Auto Drsňák. Forma je moc popisná bez zřetele na nějaké ozvláštnění nebo snahy zaujmout diváka. Prostě další film, který jsem dokoukal do konce druhý den, a to jen proto, abych zjistil, že vážně stojí za prd

• 27.5.2012  12:37
    Franklyn (2008)

zmatené, nesourodé, nekonzistentní, myšlenky plytké, spíš jen patetický hesla. 10% za Evu Green. Jo a ještě ten hrozně vlezlej hudební motiv, kterej se točí celým filmem. Zpočátku je atmosferický, ale časem začne lízt krkem.

• 20.5.2012  19:48
    Princ a pruďas (2011)

nejdřív jsem tomu chtěl dát jednu hvězdičku za Natalii Portman skákající do vody, ale ono to nešlo

• 19.5.2012  21:56
    Diktátor (2012)

něco mezi bratry Marxovými a nezskurpulentní satirou

• 30.3.2012  22:23

komedie o rivalitě mezi utažskými spisovateli sci-fi, která vypadá jako vystřižená z klipů Boards of Canada. Já mám filmy s nádechem minulých desetiletí rád, ale tohle je tak osmdesátkový, až je to opravdu špatný.

• 22.3.2012  21:20
    Zoolander (2001)

jedna hvězdička za scénu s macem a druhá za našpulené rty Owena Wilsona

• 14.1.2012  21:40
    Černé ovce (2006)

Představte si Pána prstenů, kde po Středozemi namísto hobitků pobíhají zběsilé a krvelačné ovce, kterým jemný větřík čechrá kučeravou vlnu. Fantasticky obskurní!

• 21.12.2011  22:00
    Kung Fu Panda 2 (2011)

ani jsem všechna ta klišé nestačil počítat. Oproti prvnímu dílu mě tento neuvěřitelně zklamal

• 1.11.2011  21:50

ano ano, jistě. pokud se nad tím zamyslíte, tak opravdu není jasné, jestli je tam nějaké to vyšší ponaučení, jestli je Mas jen spratek nebo nepochopenej malej kluk, proč příšerky dělají, co dělají a říkají to, co říkají, ale to je pro mé v tomhle filmu vedlejší. Ty obludky jsou prostě roztomilé a děj lze s trochou snahy tak přehlížet, že se mi při předposlední scéně chtělo brečet

• 11.10.2011  16:15

Už z názvu je patrné, o co ve filmu půjde. Po první minutě sledování pak už víte stoprocentně, co se vám film snaží říct. Zbylé dvě hodiny jsou jen jakousi omáčkou k tomuto.

• 20.9.2011  11:31

Nečekal jsem nic světaborného, ale netušil jsem, že to budou Dannyho parťáci bez vtipu, ale s o to více auty

• 15.11.2010  16:49

První půl hodiny jsem usínal, pak jsem si zvyknul a užíval si. Tarantino tu s divákem rozjíždí hru na trpělivost. Ať se to už týká dlooouhých a nudných dialogů naprosto o ničem, při nichž jednotlivé postavy nechtějí až tak něco říct, jako spíš poupustit ventil svým do nebe sahajícím egům, nebo táhlými švenky přes lesklá opálená vnadná těla hrdinek, kterými začíná téměř každá další scéna, a konče opravdu špatným obrazem, kterému místy nechybí otřesně špatná synchronizace se zvukem (všimli jste si, že kazy bývají vždy v místech plátna, kde se odehrává to podstatné?). Pro mě je to prostě pocta všem špatným prvoplánovým sedmdesátkovým filmům.

• 29.10.2010  16:02
    Spirit (2008)

za to, že Samuel L. Jackson mluvil německy.

• 18.10.2010  23:21

za to, že je tam krev a dokonce náznak sexu

• 18.10.2010  22:07

Ta hvězdička navíc je za ten záběr, kdy při měřený jízdě projede kolem první cedule. Jinak je to příběh o dědulovi, kterému se povede všechno, na co šáhne - trochu ploché

• 26.7.2010  19:28
    Zaslaná pošta (TV film) (2010)

zatí nejlepší, nejvtipnější a neznalému nesrozumitelnější film s pratchettovskou tématikou

• 26.6.2010  10:49

Až na ty kokršpanělí oči Jaka Gyllenhaala a trochu moc akční střih, dík kterýmu mi tam prostě pár mezičlánků chybělo to je pohádka hezká

• 22.5.2010  19:58
    Rambo III (1988)

pohodlně se takhle po nedělním obědě posaďte, uvařte si kafe a vychutnejte si pravou osmdesátkovou omalovánkovou feilmovou verzi libovolnýho Dooma. Pro cynické pobavení doporučuji vyčkat závěrečných titulků

• 2.2.2010  13:48
    Rudá Sonja (1985)

za tu sukni, díky které se Brigitte Nielsen stala mým prvním sexsymbolem

• 29.12.2009  11:09

4 za neotřelost podání tématu, minus 1 za ten strašlivě odfláklý konec

• 29.12.2009  11:04

v polovině jsem to málem vypnul, protože mě líčení atmosféry čmoudící Lodže a klapot tkalcovských stavů začal uspávat. Vydržel jsem ale, a poslední výjev mě za to odměnil. Bohatě.