Vybíjená (2004)

Na základe CSFD som očakaval viac ale nie je to teda bohviečo, je to tak na 50%. Uletená vtákovina ale Ben Stiller má aj lepšie komédie a Vince Vaughn sa mi tam akosi nehodil. Zabavíte sa ale za brucho sa chytať asi nebudete.

Magická hlubina (1988)

Moje hodnotenie bude asi neobjektívne, ale je to jeden z mojich najoblúbenejších filmov. Takže skvelé a modré (hudba, prostredie, atmosféra) a Jean Reno aj Barr to zahrali skvelo. Ak mate možnosť doporučujem aj rozšírenú verziu.

Deník Bridget Jonesové (2001)

Konečne som to videl celé a stálo to za to. Príjemná večerná oddychovka. Vtipné, zabavné, dobrá hudba, proste dobrá komédia s dobrými hercami všetkým trom úlohy sadli na mieru. Ale je čosi mi tam predsa len chýbalo niečo čo bolo napríklad v Love actually.

Legendy z Dogtownu (2005)

Keď som to dopozeral mal som chuť ísť si zajazdiť na čomkolvek a byť tak trošku ako oni. Výborne natočené, mierne dokumentaristická kamera tomu dodáva akysi závan 70 rokov. Aj herci zahrali tak ako mali. K 5* mi chýbalo trošku viac akcie.

Hledání Země Nezemě (2004)

Krásne, zábavne, dojímavé a všetko to tak hladko a rýchlo uplynie. Nakonci mi bolo lúto, že sa to končí a mal som chuť pozrieť si to znovu. Je to presne také, aké to ma byť. Trosku ako Tim Burton s tým musím súhlasiť, ale práve preto dobré.