Dobrý ročník (2006)

Tomuto niet čo vyčítať v rámci žánru skvelé.

Producenti (2005)

Az na pár momentov veľmi slabučké. Mám rád muzikál ale toto bolo zlé od začitku až do konca. Kôli Ume hviezdička na viac.

Zápisník jedné lásky (2004)

Je to pozeratelne ale az prilis nasladle a Rachel McAdams sa na tuto ulohu akosi nehodi.

V zajetí vln (1998)

Krása. Pre tých čo sa venujú vodným športom určite úžasný zažitok.

Pravidla moštárny (1999)

Moje **** ovplyvňuje to, že som čital najprv knižku a darmo ta bude vždy lepšia. Film je oproti originálu strašne orezaný, ale všetko by sa tam asi nevošlo. Takže v podstate je to za *****.

Kokain (2001)

Podobne ako v iných, žánrove podobných filmoch si asi každý nakoniec musí oblúbiť hlavného hrdinu i keď v podstate ide o zločinca. Takže nakoniec by som Georgovi prial aby sa to skončilo inak ale... Film stojí za to si pozrieť i keď sa z námetu asi dalo dostať viac. Johny Deep je opäť skvely ako aj ostatný len Penelope Cruz mi tam trosku nesedí.

Vítr (1992)

Tento film som videl niekoľko krát. Ale hlavne kôli prostrediu (more, vietor, jachty). Pravdou však je, že pri pozeraní na DVD som som si pozeral už len tie scény v ktorých bolo na čo pozerať. Takže ak máte radi vodné športy vrelo doporučujem ale ak chcete pozerať romantický film pozrite si niečo iné.

Láska nebeská (2003)

Krásne sladké ale aj také je treba. Keď sa potrebujete pohladiť po duši pustite si to. Zakaždým keď to vidím sa bavím a bolo to už zopárkrát. A áno každý si tam nájde nejaký ten svoj segment(POMO). Colin Firth a Lucia Moníz sladké až strach ale dostalo ma to.