V pravé poledne (1952)

Klasika. Vynikající western s parádní hudbou a ústřední písní. Gary Cooper v hlavní roli válí i když je na vše sám. 100%

Příšerky s.r.o. (2001)

Další skvostná pixarovka. Bavilo a hodně. Kdyby ve stejný rok nebyl natočen Shrek, tak by Oscar zase zapadl do náručí Příšerek.

Jezinky a bezinky (1944)

Nečekal jsem, že se mne tato komedie bude tak bavit. Cary Grant v roli, kterou jsem u něj moc neznal, skvělý komediální výkon. Ale i ostatní nezůstávájí pozadu - jako například vraždící tetičky nebo bláznivý Teddy.

Ani stín podezření (1943)

Další snímek mého oblíbeného režiséra. Skvělý příběh o vrahovi vdov, kde já mám nejradši tu srdcervoucí atmosféru, která nastane, když vrah zavítá k příbuzným do Californie. Prostě další parádní Hitchcock.

83. Annual Academy Awards (2011) (pořad)

Mne narozdíl od jiných se Oskaři líbili, moderátoři mi vůbec nevadili, stejně na place netrávili tolik času. Vizuální stránka a schopnost udělat show, to v Americe umí perfektně. Ceny uděleny do správných rukou - King´s speech si to zasloužil bezesporu. Víc takových filmů, které byly vidět na letošním ceremoniálu.

Dexter (2006) (seriál)

Jsem teprve ve druhé řadě - zatím strhující kriminálka se skvělým hlavním představitelem, který mne opravdu baví.

Nemocnice na kraji města - nové osudy (2008) (seriál)

Třetí a poslední pokračování úspešného seriálu Nemocnice na kraji města bylo určitě lepší jak v postavách, tak v příběhu oproti Nemocnici po dvaceti letech. Samořejmě už to není taková bomba, ale s tím se muselo počítat.

Nemocnice na kraji města po dvaceti letech (2003) (seriál)

V této době všelijaké remaky a seriály několika po letech prostě jim pšenka nepokvete. A to platí i u tohoto legendárního seriálu, který měl dost rozpačité pokračování. Už člověk s těmi postavami tolik nežije, necítí jako ve ,,staré" Nemocnici.

Mys hrůzy (1991)

Martin Scorsese umí natočit skvělý snímek s dramatickou atmosférou (např. Prokletý ostrov). Mys hrůzy, kde exceluje Robert De Niro jako propuštěný trestanec, mne teda zaujala hodně. Při poslední půlhodince mi opravdu tuhla krev v žilách jak to všechno dopadne (De Niro na lodi). 100%

Na doraz (2010)

Parádní road movie se skvělými herci (Galifianakis řádí, to není možný co tam předvádí za psí kusy). Ani na chvíli jsem se nepřestal bavit. Zvlášť ty herecké scény na záchodcích mě dostaly. 80%