Stínové komando (1997) (TV film)

Kdokoliv zere Stalloneovo Expendables a dal tomuhle masakru min nez 4 hvezdy,mel by se znova pozorne podivat na tohle,protoze tady Sly tezce vykradal

Sunshine (2007)

Uzasnej snimek o hodne dlouhy ceste vesmirem. Luxusni vizual a dokonala atmosfera

Divadlo hrůzy (1976)

Film pro feministky. Ultranasili je tady pachano vyhradne na neznem pohlavi. Ne ze bych neco takovyho podporoval ale bylo to neco jinyho nez na co sem zvyklej. Mistr Sardu byl nadhernej psychotik a kazdou,,kabaretni" scenku si vychutnaval do posledni chvile. A taky ten dabelskej liliput me dostal. No reknete ve kterym filmu se hrajou sipky na terc co je namalovanej na zadnici? Ulet

Drsňák Chopper (2000)

..Jimmy kdyz do me budes takhle pichat,urcite me zabijes" Strasne prehnana ale desne bezvadna rez. Chopper mi prisel jako komixovej antihrdina a Bana se mi po tyhle roli velice zalibil. Proste jde,hlaskuje a kydli na pockani vsechny padouchy co mu zkrizej cestu a kdyz ho konecne nakonec odsoudej,je nadsen. Ja take

Kniha džunglí (1967)

Klasika. Prvni animovana Disneyovka kterou sem videl a asi nejlepsi.

Avatar (2009)

Luxusni vec. Tomuhle filmiku se neda vubec nic vytknout. Jediny co me trochu mrzelo ze tam bylo na muj vkus malo krve ale to je jenom kapka v mori

Čarodějky z Eastwicku (1987)

Dabel existuje a neni to Anton LaVey ale Jack Nicholson. Nikdy nezapomenu na scenu kdy se poprve objevily vysne. Snova hororova pohadka

Brazil (1985)

Surrealistickej hardcore. Fakt netusim jestli je v tomhle filmiku nejaky poselstvi ale pan Gilliam se tady utrhl ze retezu

Ninja Academy (1989)

Tuhle bombu sem mel nahranou na VHSce hned za Predatorem takze sem ji sjizdel uz od utleho veku. Particka nymandu co se chtej naucit bojovat a nakonec vymlatej elitni skolu ninja zabijaku nema chybu

Stopy krve I: Masakr (1993)

Hodne drsnej pohled na to jaky nehody a zverstva se dejou po celym svete. Urcite velice oblibena vec kazdyho upira co si denne maluje linky pod ocima a sem tam se rizne ale taky dost zajimava ukazka toho jaky dokazou bejt lidi prasata a nestitej se niceho. Abych pravdu rekl ani tak mi nevadilo koukat se na provazochodce ve vetru nebo na pyrotechniky rozprsknuvsi se pri deaktivaci bomby jako koukat se na normalni veci vsedniho zivota mezi nez bych zaradil porod cisarem ci liposukce. Tak jako tak nehodnotim plnym poctem proto ze bych u kazdyho smrtaku olizoval nuz ale proto ze nic podobnyho sem do ty doby nevidel. Dvakrat stacilo a myslim ze potreti se na to podivam az za hodne dlouho