Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Drama
  • Sci-Fi

plakát

Chainsaw Man - Inu to Chainsaw (2022) (epizoda)

Attack on Titan mě nějak nechytnul, Saitama si mě získal. Trailer na Chainsaw Mana vypadal hodně našlapaně, takže sem čekal nějakej nářez a hned první díl ani trochu nezklamal. Začátek trochu okecávačka s pejskem ve tvaru motorovky(?) ale už po pár minutách se to přesunulo do skladiště kde začal ten správnej masakr. Jestli budou další díly ve stejnym duchu, tak tu mám novýho favorita než přijde OPM3.

Jolt (2021) odpad!

Mno je vidět že to dělala žencká.

Gantz: O (2016)

Brutální sekaná plná hopsajících koziček a šílených kamerových nájezdů na vagíny hlavních hrdinek. Příběhově opět shit ale vizuální gore orgie a čim dál tim silnější hordy démonů z pekla, valící se na hráče, jsou prostě bezkonkurenční. Stejně jako výbava kterou používají. Digi kladivo je naprostá pecka a ta uploadovací bola stála taky za to.

Interceptor (2022)

Slušný. Za takovej biják by se dneska nemusel Lundgren, Seagal nebo JCVD vůbec stydět. Má to nějakej rozpočet, akce střídá akci a Elsa je navíc uplně stejně tupá herecká motyka jako výše zmínění akční páprdové, takže za mě jo. Je to gut.

plakát

Za hranicí strachu (2007)

Mno hodně přibarvený oproti reálu ale i tak docela ucházející sekaná. Constanzo holt nebyl žádnej čučkař a kdyby mu to jeho šamanství nestouplo do hlavy a nenechal si unést pro změnu mladýho amíka a ještě ke všemu synovce policajta, kdoví kolik by jich nakonec na tý farmě našli. Každopádně to téma o Narcos Satánicos je hodně zajímavý, jen ten film je takovej průměrnej až obyčejnej.

Král Syrohlav (1986)

Perfektní béčková bejkárna o dvou a půl metrový potvoře která masakruje obyvatele prdelákova někde v Irsku. Je to šíleně amatérský a hrozně dementní ale na druhou stranu se Syrohlav vyškrábe ze země během prvních 10ti minut a pak už to mydlí mejdlem přesně tak jak divák očekává. Nad tou legrační maskou bych se moc nepozastavoval zvlášť když herci co tu hrajou, jsou snad nejošklivější herci co kdy v jakym filmu hráli ale každopádně už si s tim mohli dát tu práci a trochu víc tu masku rozpohybovat. Suma sumárum je to blboučký béčko se skvělou atmoškou a srandovní příšerkou, která to velice slušně štípe a o to jde především.

plakát

Ozbrojení a nebezpeční (1986)

Obsazení a tvůrčí tým sliboval skvělou zábavu ale ve výsledku je to jenom další z řady nevtipných 90's komedií ve který se mihne docela slušná řádka známých xichtů.

plakát

3 Guys 1 Hammer (2008) odpad!

To je vtip že tahle sračka tady má svůj profílek v dokumentech? Obyčejnej snuff kde si placatý držky z ukrajiny náhodně zastaví projíždějícího chlapíka a pak mu kladivem schovanym v igelitce z lidlu pěkně detailně rozmašírujou hlavu na padrť. Neni v tom žádný umění, je to čistě jenom záznam jedný z jejich spousty vražd, který si pořizovali na památku a ještě se u toho evidentně výborně pobavili. Kdo tomuhle hnusu dá něco jinýho než odpad, je podle mě normální pozérský vemeno.

plakát

Rychle a zběsile 9 (2021)

Film je maximální bastl vyškrábnutej z toho nejhlubšího dna filmový žumpy a kdybych si měl hrát na Spáčilovou, tak je to jasnej odpad. Jenže to co nám plešatej Samson Diesel naservíroval tentokrát ve svý debilitě trumfne snad všechno co jsme dosud v F&F viděli a ta zoufalá béčkovost co z toho řve jak moc je to tentokrát všechno epicky velkolepý, je k smíchu a proto se mi to líbilo víc než ostatní díly. Bohužel z průměru do nechutný močuvky to sráží opět Rodriguezová a její snaha vyrovnat se všem těm korbičům, takže facka od 30ti kilový baby se rovná srážce s náklaďákem a to je věc kterou nezkousnu ani v tak stupidnim filmu.

Mrazivá past (2021)

Začátek naprosto skvělej. Starej drsoň Neeson vyběhne s každym kdo se mu postaví do cesty a film si to pěkně odsejpá. Jakmile ale nasednou do Liazky a vydají se na dlouho štreku po zamrzlý řece tak to pomalu ale jistě začne ztrácet dech. No a jakmile zakokrhá Morfeus tak už mě to nebavilo vůbec. Všechny ty zvraty a konspirace tomu filmu jenom uškodili podle mě a kdyby zůstalo jenom u toho že se naši truckeři budou potýkat s nepřízní počasí a budou se i přesto snažit dovézt náklad do cíle, tak by to bylo o mnoho lepší a hodnocení samozřejmě taky.