Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Horor
  • Drama
  • Sci-Fi

Recenze (386)

plakát

Rychle a zběsile 9 (2021) 

Film je maximální bastl vyškrábnutej z toho nejhlubšího dna filmový žumpy a kdybych si měl hrát na Spáčilovou, tak je to jasnej odpad. Jenže to co nám plešatej Samson Diesel naservíroval tentokrát ve svý debilitě trumfne snad všechno co jsme dosud v F&F viděli a ta zoufalá béčkovost co z toho řve jak moc je to tentokrát všechno epicky velkokepý, je k smíchu a proto se mi to líbilo víc než ostatní díly. Bohužel z průměru do nechutný močuvky to sráží opět Rodriguezová a její snaha vyrovnat se všem těm korbičům, takže facka od 30ti kilový baby se rovná srážce s náklaďákem a to je věc kterou nezkousnu ani v tak stupidnim filmu.

plakát

Mrazivá past (2021) 

Začátek naprosto skvělej. Starej drsoň Neeson vyběhne s každym kdo se mu postaví do cesty a film si to pěkně odsejpá. Jakmile ale nasednou do Liazky a vydají se na dlouho štreku po zamrzlý řece tak to pomalu ale jistě začne ztrácet dech. No a jakmile zakokrhá Morfeus tak už mě to nebavilo vůbec. Všechny ty zvraty a konspirace tomu filmu jenom uškodili podle mě a kdyby zůstalo jenom u toho že se naši truckeři budou potýkat s nepřízní počasí a budou se i přesto snažit dovézt náklad do cíle, tak by to bylo o mnoho lepší a hodnocení samozřejmě taky.

plakát

Armáda mrtvých (2021) odpad!

Shit toho nejhrubšího zrna. Snyder asi díky svým fanouškům sám sebe považuje za boha a proto všechno co vyprodukuje v poslední době stojí za to co produkoval zatim jenom na hajzlu. Tentokrát se utrhl ze řetězu a svoje hovna hází až do zadních řad s kadencí minigunu. Celej film je nataženej jak flus po krabičce startek, protože tolik zpomalovaček nebylo snad ani v jeho příšerný 20ti hodinový lize vyjímečných a to co tu předvádí všichni herci, za to by zasloužili postavit ke zdi a jednu na komoru. Dospělí se nechovají ani v béčkách jak 6ti letý retardi bez mozečku. Kapitola sama pro sebe jsou rádoby drsňačky se kterýma se taky roztrhl pytel. Batista jedinej má aspoň kapku charizma ale ani on to nevytrhne a hned zase zapadne. Mno a myslící mma zombík co likviduje lidi efektnim superman punchem to už je absolutní dno. Snydere radši už se na to vyser. Tenhle tvůj videoherní štyl byl neotřelej v začátcích ale teď už je těžce vyčpělej. Nechápu jak tenhle paskundální vydudlanec mohl natočit 300, Watchmeny nebo úsvit mrtvých. I Uwe Boll by to svedl líp.

plakát

The Burning Moon (1992) 

Až doteď pro mě byl králem undergroundovýho hororu Jim Van Bebber (Lucifera Valentina nepočítam protože ten je od hlavy až k patě uvízlej v blitkách) ale to co předvádí Ittenbach je naprostej hardcore. Navíc to zabalil i do docela povedenýho story o chlápkovi co vypráví šílený příběhy svojí sestře před spanim, takže ty gore chuťovky dávají i smysl. Hodně se mi líbily i otřesný výkony německých neherců páč to na mě celý působilo tak trochu troma a na to já vždycky slyšim. Mno a ty démoní gore orgie ke konci to už je mega úlet. Ke všemu sem tuhle scénku viděl v rámci experimentu s jednou nechutnou vhs asi před 25 lety a navždy mě to poznamenalo. Teď sem se s filmem znovu shledal a sem naprosto nadšen.

plakát

The Ward (2010) 

Carpenter už střílí slepýma a nemá čim zaujmout. Tohle ani v devadesátkách bych mu netoleroval. Heard klasicky tupá jak motyka a její kolegyňky psychopatky jakbysmet. Jakž takž konec to bohužel nevytrhne a víc se k tomu nemá cenu vracet.

plakát

Flexing with Monty (2010) 

Trevor Goddard post mortem. Těžko říct co tim filmem chtěl básník říct ale já to teda vůbec nepochopil a pravděpodobně ani sám Goddard kterej si tu odkroutil svůj debut. Pár důvodů proč se na film kouknout je Big Trevor kterej byl prostě kruťas i když zrovna ojíždí laser, chci říct vycpanýho medvěda a Sally Kirkland která se na konci trochu odváže a při roztodivnym satanistickym tanci předvede že v době natáčení byla ještě šikovná cérečka, načež Goddarda rozseká sekerou ve vaně a ten se probudí zakopanej na nějaký pekelný zahrádce po krk v hlíně. Je to sice spoiler ale pochybuju že ten film někdo zdravého rozumu normálně dokouká takže sem vás vlastně ušetřil utrpení.

plakát

You Killed Me First (1985) 

Pěkně vypráskaná byla ta Dorota v hlavní roli ale její rozloučení s rodinou bylo jinak docela efektivní.

plakát

Thriller - drsný film (1974) 

Kombinace Srpski filmu a čehokoliv od Jima Van Bebbera.Dneska už je to teda slabej čajíček proti některým kouskům ale v roce 74 to musel bejt šílenej dobytek.Scéna s očkem je správnej humus a já sem nadšen.

plakát

Zlatý věk formule 1 (2013) 

Formule mě jako sport nikdy nezajímala.Jenom nehody při ní a zvlástě ty smrtelný na mě vždycky působily jako magnet.V tomhle dokumentu jich je celá řada (kromě těch ultrakrvavých o kterých padne jenom pár slov) a člověk si řiká jak vůbec mohlo vedení FIA tolik let vojebávat bezpečnost svých zaměstnanců jak na trati tak i mimo ní bez jakýchkoliv postihů.Mantinely bez matek,betonový zdi místo pneumatik a tak by se dalo pokračovat hodně dlouho.Opravdu silnej dokument.

plakát

Přání smrti (2018) 

Roth je pořád střevo ale po dlouhý době Willis na kterýho se dá dívat.Ten film je tak debilní a přestřelenej že sem se bavil celou dobu a na originál vůbec nevzpomněl.

Reklama

Reklama