Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Dokumentární
  • Animovaný
  • Krimi

Poslední recenze (417)

plakát

Gajdoš Filúz (1969) (TV film) 

Jedna ze starší zapomenutých slovenských pohádek. Rok výroby odpovídá televiznímu záznamu. Pár herců: Jozef Kramár, Tibor Bogdan, Ivan Folkman, Alžbeta Bártková, Elena Petrovická, Marica Bálintová, Eliška Nosálová, Helena Sudická, Igor Galanda, Igor Hrabinský, Štefan Halás

plakát

Brnko a Lenka (1988) (seriál) 

1. Brnko a Lenka putujú do tábora // 2. Ako sa Brnko naučil plávať // 3. Brnko, Lenka a šarkan // 4. Brnko, Lenka a žatva // 5. Brnko, Lenka a zvieratká // 6. Brnko, Lenka a tajomný hrad // 7. Brnko a Lenka sa lúčia s táborom. Scénář: Juraj Alner a Stanislav Ivor, animace: Věra Mertová, výtvarník: Václav Polák. Pro Československou televizi Bratislava vyrobil Krátký film Praha studio Prométheus Ostrava.

plakát

Českem nejen za sportem - Jeseníky (2021) (epizoda) 

Jeseníky nejsou tak adrenalinové jako ostatní kraje (snad ještě Ostružná, Ramzová tam by se něco dalo), ale za to jsou nádherné na turistiku. Ve Štítech jsem byl několikrát, muž jednoho skoku, šumperák Aleš Valenta chtěl původně areál vybudovat v šumperském kotli (2002), kde se dříve jezdily motokrosové závody, ale místní radní mu to zatrhli, tak to zkusil ve štítech a dodnes to funguje.

Reklama

Ovládací panel
10 bodů

Reklama

Reklama