Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Dokumentární
  • Animovaný
  • Krimi

Recenze (413)

plakát

České fotbalové legendy - Jan Koller (2021) (epizoda) 

Euro a zápas s holanďany ten se bude rozebírat asi v každém díle, ale proč se nemluví o zbabrané kvalifikaci na ms 2002. Přitom Kollerovo vyloučení na Islandu bylo považováno za rozhodující okamžik celé kvalifikace a porážka tam nás stála přímý postup. Baráž s Belgií jsme pak díky řepkově blikanci nezvládli a přitom na postup nám chyběly jenom dva body.

plakát

Nejlepší z Moravy (1990) (TV pořad) 

Hudební pásmo moravských dechovek např. Moravěnka, Bojané, Vlčnovjanka, Skoroňáci, Brňáci a mnoho dalších - přes 20 dílů, vysíláno 1990 - 94. Většinu dílů moderovali brňáci Kuneš s Tomkem a jedn. pořady jsou tu i samostatně, což by chtělo třeba ujednotit , když to teď trojka vše opakuje.

plakát

Sedm životů (1968) (TV film) 

Reportáž o katastrofě, ke které došlo 8. dubna na stavbě kulturního domu v Brně.

plakát

Stretnutie v Kremnici (1985) (TV pořad) 

Moderovali Marta Sládečková s Paulovičem, zpívali Hammel a Vašo Patejdl.

plakát

Stretnutie v Bojniciach (1982) (TV pořad) 

Moderovali a zpívali Kolínská, Krajíček, Labuda, host Karol Duchoň.

plakát

Queen's Greatest Flix III (1999) 

1. Under Pressure (Rah Remix) 2. These Are The Days Of Our Lives 3. Princes Of The Universe 4. Barcelona (Freddie Mercury & Montserrat Caballe) 5. Too Much Love Will Kill You (Queen 'DoRo' version) (promo edit) 6. Somebody To Love (live version with George Michael) 7. The Great Pretender (Freddie Mercury) 8. Heaven For Everyone (David Mallet video) 9. Las Palabras De Amor (The Words Of Love) 10. Let Me Live 11. Living On My Own (Freddie Mercury) (1993 radio remix) 12. You Don't Fool Me 13. Driven By You (Brian May) 14. No-One But You (Only The Good Die Young) 15. The Show Must Go On (live version with Elton John) 16. Thank God It's Christmas (title track)

plakát

Archiv D: Poslední hora (2020) (TV film) 

Namluvil: Eduard Cupák, Režie: Pavel Pospíšil. Rok výroby: 1971

Reklama

Reklama