Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Dokumentární
  • Animovaný
  • Krimi

plakát

Cukrú a Krá (1988) (seriál)

Názvy jednotlivých epizod: 1. Prvý den na svete   2. Zánik pieskového hradu   3. Krídla sú na lietanie   4. Požiar v parku   5. Niekto z nás je zlodej   6. Co sa stalo pod zemou   7. Strašidlo   8. Narodeniny   9. Modrá katastrofa   10. Nevítaný host   11. O jedného viac   12. Zachránený strom   13. Vianoce v parku   14. Nečakaný výlet   15. Maškrtný ježko   16. Zlodej   17. Pri jazierku   18. Kto je najkrásnejší   19. Pod jednou strechou   20. Cervená stužka   21. Cudzie perie

plakát

Gajdoš Filúz (1969) (TV film)

Jedna ze starší zapomenutých slovenských pohádek. Rok výroby odpovídá televiznímu záznamu. Pár herců: Jozef Kramár, Tibor Bogdan, Ivan Folkman, Alžbeta Bártková, Elena Petrovická, Marica Bálintová, Eliška Nosálová, Helena Sudická, Igor Galanda, Igor Hrabinský, Štefan Halás

plakát

Brnko a Lenka (1988) (seriál)

1. Brnko a Lenka putujú do tábora // 2. Ako sa Brnko naučil plávať // 3. Brnko, Lenka a šarkan // 4. Brnko, Lenka a žatva // 5. Brnko, Lenka a zvieratká // 6. Brnko, Lenka a tajomný hrad // 7. Brnko a Lenka sa lúčia s táborom. Scénář: Juraj Alner a Stanislav Ivor, animace: Věra Mertová, výtvarník: Václav Polák. Pro Československou televizi Bratislava vyrobil Krátký film Praha studio Prométheus Ostrava.

plakát

Českem nejen za sportem - Jeseníky (2021) (epizoda)

Jeseníky nejsou tak adrenalinové jako ostatní kraje (snad ještě Ostružná, Ramzová tam by se něco dalo), ale za to jsou nádherné na turistiku. Ve Štítech jsem byl několikrát, muž jednoho skoku, šumperák Aleš Valenta chtěl původně areál vybudovat v šumperském kotli (2002), kde se dříve jezdily motokrosové závody, ale místní radní mu to zatrhli, tak to zkusil ve štítech a dodnes to funguje.

plakát

České fotbalové legendy - Jan Koller (2021) (epizoda)

Euro a zápas s holanďany ten se bude rozebírat asi v každém díle, ale proč se nemluví o zbabrané kvalifikaci na ms 2002. Přitom Kollerovo vyloučení na Islandu bylo považováno za rozhodující okamžik celé kvalifikace a porážka tam nás stála přímý postup. Baráž s Belgií jsme pak díky řepkově blikanci nezvládli a přitom na postup nám chyběly jenom dva body.

plakát

Nejlepší z Moravy (1990) (pořad)

Hudební pásmo moravských dechovek např. Moravěnka, Bojané, Vlčnovjanka, Skoroňáci, Brňáci a mnoho dalších - přes 20 dílů, vysíláno 1990 - 94. Většinu dílů moderovali brňáci Kuneš s Tomkem a jedn. pořady jsou tu i samostatně, což by chtělo třeba ujednotit , když to teď trojka vše opakuje.

plakát

Sedm životů (1968) (TV film)

Reportáž o katastrofě, ke které došlo 8. dubna na stavbě kulturního domu v Brně.

Ovládací panel